• Whatsapp
  • TweetFShareGShare Reddit

İlhan Cavcav

Other Trends : İlhan Cavcav » #GiveItToMe » #LIFTEDbyCL » #5YearsOfLittleMix »

İlhan Cavcav ile Maurizio Zamparini bunama konusunda yarışır konuma geldiler son birkaç yılda.


RT @OffsideTR: İlhan Cavcav: Genel kurulu toplayıp seçime gideyim diyorum... Benden iyi bu işi götürecek biri olarak görebildiğim oğlum Murat var.


RT @tribundergi: İlhan Cavcav: "Prim şu diyorum illa bu olsun, 10 bin lira, yok 15 olsun. Kazandığım para ne? Geçen sene primler 350-400 bin liraydı"


RT @AtillaDilaver: İlhan Cavcav yeminli ifadesinde 40 yıldır futbolun içerisinde olduğunu hiç şike görmediğini söylemişti. Arada; konuşursam diye tehdit ediyor


RT @tribundergi: İlhan Cavcav: "Primler bu sene de böyle devam ederse yarıda kalırız. Şu anda bu arkadaşımızın gidişatından pek hoşnut değilim."


RT @DoguBey_1907: İlhan Cavcav ölmedi mi ?


RT @Er_goo: Pek çok başkanın hocaların arkasından söylediği lafı yüzüne söylemiş İlhan Cavcav, "bizim hocanın dini imanı para" :))))


RT @sampiyonl: aziz yıldırım ve ilhan cavcav gittiği gün Türk futbolu için bir milat olacaktır.


İlhan Cavcav ölmeden şu çevirdiğin dolapları anlat da biraz vicdanın rahatlasın


RT @nebnigne: İlhan Cavcav gönül rahatlığıyla prostatını yaşayacağı yerde halen hoca eleştirme derdinde.. andropozlara gelesice..


İlhan Cavcav adamın içine Avrupa sömürgeciliği yerleşmiş ,Afrika futbol pazarından en iyi o anlıyor...1e alıyor 5 e satıyor...


Ogluna birakacakmis,birakacaksan al bir takim birak, senin malin mi?Bu kurum ve partilarin secim yasalari degismeli https://t.co/SC9OjrT8lc


RT @gercekmuhabir: İlhan Cavcav: İbrahim Üzülmez’in Dini İmanı Para! https://t.co/2KN4LW1yGa https://t.co/6KSVi1ArAy


@demarkesports Bu ilhan Cavcav Gokhan gonulle calissa boğazlar adami

Loading...