CABA está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Argentina

CABA Twitter
infobae
Infobae

Proponen que los no residentes paguen por la salud y la educación pública en CABA.

CABA Foto,CABA Foto by infobae,infobae on twitter tweets CABA Foto
Fatma Şahin
Fatma Şahin

Gaziantep olarak gösterdiğimiz çaba sonuç veriyor. Dünyanın en büyük markalarından @Dior ; #Gazi şehrimizde tamamen el tezgahlarında kendine has renk ve motiflerle dokunulan Osmanlı’dan miras tarihi kutnu kumaşını artık kullanacak. Gurur verici. 👏.

Juliana di Tullio
Juliana di Tullio

@TereGarciaOK @horaciorlarreta Que nos paguen lo que vale que tiren la basura que producen los y las porteñas en el conurbano o que la dejen en el obelisco. Con ese dinero construimos más hospitales de altísima complejidad y no les pisamos ni un solo hospital de CABA..

alisa AdemYaz 1890aGönder
Alisa AdemYaz 1890aGönder

sırf gençlerin arkasındayız algısı yapmak için şımarık batuhan ve nisayı destekleyen ünlüler kadar samimiyetsizi yok aq hak eden hayatta bi yerlere varabilmek için gerçekten çaba sarfeden gençlere de bu kadar destek olsanız keşke.

Enes
Enes

Benimsedikleri politik pozisyon ve epistemoloji gereği konjonktüre sırtlarını dayayıp yuvarlak çıkışlarla idare edebilecek kolaylığa sahiplerken böyle patlamak da ayrı bir çaba gerektiriyor cidden..

Gece
Gece

@ner74368313 Çok haklısınız, size de gün aydın olsun delirmemek için çaba sarfeden bir grup insan olarak 😇😁🦋💙.

Melike Ama Kraliçe Olan 👑
Melike Ama Kraliçe Olan 👑

@Ramazanozdmr7 @eraytopal0 Baya ruhumu sıkmaya başladı bu tarz sohbetler herkes biraz kitap okusa ruhunu ve zihninin geliştirmek için bir çaba sarf etse bu tarz sohbetler olmaz..

RONA ONUK
RONA ONUK

Artık karşımdaki insandan çaba bekliyorum. Eskidendi o her şeyi sırtladığım günler. Kimseye çiçek bahçesi vaat etmiyorum artık. İsteyen olursa beraber ekeriz..

Behal Delibaş
Behal Delibaş

“Zaten zeki” vurgusunun alt metninde şans var. Peki emek, çaba, özveri, çalışma, disiplin, adanma, istek, şevk? Sadece zeki diye kimse Einstein olmuyor yani. Geç gelen aydınlanma da aydınlanmadır..

Enstitü İstanbul İSMEK
Enstitü İstanbul İSMEK

“Sürdürülebilir Okuryazarlık” programı 3. gününde “Nitelikli ve Sağlıklı Yaşam” isimli oturumuyla sizlerle buluşuyor. Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tacer-Caba ile – saatleri arasında çevrim içi gerçekleştirilecek oturuma hepiniz davetlisiniz..

CABA Foto,CABA Foto by Enstitü İstanbul İSMEK,Enstitü İstanbul İSMEK on twitter tweets CABA Foto
Emir Noyan Yiğitalp (PhD)
Emir Noyan Yiğitalp (PhD)

Okuyun, twite girdiğinizde çeviri butonunu kullanın ve lütfen okuyun. Düşünmek için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak bile..

🌸
🌸

El fin de semana fui por primera vez a un lugar (en caba Y SI) a merendar que en la carta tenían ~flat white. Pedimos tostados y me dijeron tostados o ~croissant? kjjjjj.

株式-シミュレーション
株式-シミュレーション

コード : CABA 銘柄名(English) : CABALETTA BIO, INC. 銘柄名 : カバレッタ・バイオ 市場 : NASDAQ 業種 : バイオ $CABA.

CABA Foto,CABA Foto by 株式-シミュレーション,株式-シミュレーション on twitter tweets CABA Foto
شركة سبا مساج تدليك زيارات منزلية في جدة الرياض
شركة سبا مساج تدليك زيارات منزلية في جدة الرياض

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك الحج اليوم السعودية اخبار افضل التجارة تويتر وزارة نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

zavanadak
Zavanadak

@asenademirbag Lise öğrencinden az oldunluga sahip biri işine gelmediğin de ise 3 hafta olduğu gibi hiç bir çaba göstermedi neyin karakterinden bahsediyorsunuz siz sırf prim yapmak için ilk zamanlarda söylediklerini unutmayın belli yetenekli veya kültürlü olabilir ama karakter ve çaba gram yok.

TUNA
TUNA

@EmreEfser Reis, yurtdışındaki hainleri içeri attırmak için çaba gösterirken, yargı birer ikişer iplerini bırakıyor..

edgardo2022
Edgardo2022

@Robergmoritan Marido de Pampita, el País mantiene a CABA. Ustedes son el problema, cuando quieras te explico los ingresos que reciben de todo el interior. Desde aportes sindicales, obras sociales, federaciones, confederaciones. Todo se gasta y se cobra en CABA. Si querés sigo?..

öznur
öznur

Çaba tek taraflı olunca değer kazanmaz. Bir şeyin var olması isteniyorsa bu karşılıklı olmalı. Eğer olmuyorsa sizinle olan iletişimi çaba göstermeyen taraf kaybeder. Aslında her şey onun elindeyken bir bakmışsınız her şey yok olmuş..

FA
FA

@AdriaMarraccini @nkreplak No es inoperancia, es ROBO! Los bonaerenses sabemos que si tenemos una dolencia hay que ir a CABA, en el Congourbano no te atienden y si lo hacen no tienen insumos! Los hospitales están llenos de militantes que llenan papelitos que no sirven para nada!.

مساج و تدليك الرياض زيارات منزل فندق بيت فلبيني
مساج و تدليك الرياض زيارات منزل فندق بيت فلبيني

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان مشاوير ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان مشاوير تدليك المطاراليوم تويتر توصيل نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

furkAndinç 🏹
FurkAndinç 🏹

@Arzu67788871 Neden erkekler bunu anlamak için çaba sarf etmek zorunda ki? Bir kadın bir erkeğe belirtemiyor mu bunu? Ben bunu kur için yapmıyorum ya da seninle ilgili o tarz düşüncelerim yok diye söyleyemiyor mu?.

YALÇIN PLUMBİNG
YALÇIN PLUMBİNG

Marka olmak için değil, insan olmak için çaba gösterin çünkü parası verildikten sonra satın alınamayacak hiç bir marka yoktur.✍️.

CABA Foto,CABA Foto by YALÇIN PLUMBİNG,YALÇIN PLUMBİNG on twitter tweets CABA Foto
مساج/تدليك الرياض منزل فندق بالرياض
مساج/تدليك الرياض منزل فندق بالرياض

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك اليوم تويتر اخبار السعودية ممتاز نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

Vinicius Leandro Smith 🇧🇷
Vinicius Leandro Smith 🇧🇷

Hoje o caba queria pegar um a briga Depois eu conto a desenrolar da história kkkkkkkkkkk.

karakartal2755
Karakartal2755

@SyrioForelReyiz @avrasyaanket Ben rolümü oynadım etik kurallar, deontoloji, tıp hukuku, hasta/insan haklarına halel gelmemsi için çok çaba sarf ettim ve 67 yaşında son derece sağlıklı ve mesleğimi icra edecek durumdayken noktayı koydum, öz eleştirimi yapmaya başladım.

Kahin
Kahin

Yalnız bu enayilik olmaz kendini iyileştirmek için gösterdiğin çaba olur. Affetmeden iyileşemezsiniz.

キャバ☆ジョブ
キャバ☆ジョブ

まだまだ人気のウエスタンブーツの人気ランキング☆ #susukino.

مساج و تدليك الرياض زيارات منزل فندق بيت فلبيني
مساج و تدليك الرياض زيارات منزل فندق بيت فلبيني

مركز سبا زيارات منزلية و فندقية 24 ساعة الدفع عند الوصول في الرياض جدة هُنا الان ❤️ A man is as old مساج as he feels , and a woman as old as she looks متوفر الان تدليك اليوم الاهلي معقب مرور تويتر نسعد بخدمتكم VIP FOR MASSAGE CabA.

Aleksandr Mikhaylovich Vasilevsky
Aleksandr Mikhaylovich Vasilevsky

@AmiralCCCP Bu şaklaban ekonomiyi-siyasetten ayrı tutuyo güya kendince. Ülkenin refahı, huzuru için çaba harcıyor ya gü Bazen öyle potlar kırıyor ki konuşmanın içinde resmen batıyla iyi geçinmezseniz ekonomiyi unutun diyerek efendilerinin sopasını gö.

Argentina Principales Tendencias