Senesi está en tendencia en Twitter: Los tweets más populares Argentina

Senesi Twitter
Gulsum Khalilova
Gulsum Khalilova

‼️ Kanada parlamentosu 1944 senesi #KırımTürklerinin sürgününü soykırım olarak tanıdı.

Metin Sipahioğlu
Metin Sipahioğlu

- Gururumuzsun Buse Naz ! 🇹🇷💛💙 - Ama bu zafer ile bir gerçeği de vurgulamak şart: - Yeni spor yasasında, ilk sene uyum senesi. - Sonrasında amatörlerde başarı yakalayan Kulüplere çok büyük devlet teşvikleri şart. - Aksi halde, ciddi zararı olan bu şubeler sürdürülemeyecek..

Senesi Foto,Senesi Foto by Metin Sipahioğlu,Metin Sipahioğlu on twitter tweets Senesi Foto
VarskySports
VarskySports

Argentina también ha convocado a Marcos Senesi..

Senesi Foto,Senesi Foto by VarskySports,VarskySports on twitter tweets Senesi Foto
Nedim Şener
Nedim Şener

Ben, 1919 senesi Mayıs’ı içinde Samsun’a çıktığım gün elimde, maddi hiçbir kuvvet ız büyük Türk milletinin asaletinden doğan ve benim vicdanımı dolduran yüksek ve manevi bir kuvvet vardı.İşte ben bu ulusal kuvvete, bu Türk milletine güvenerek işe başladım” ürk.

Senesi Foto,Senesi Foto by Nedim Şener,Nedim Şener on twitter tweets Senesi Foto
Pablo Giralt
Pablo Giralt

🤯Inédito lo que pasa con Marcos Senesi. Fue convocado por Italia 🇮🇹 para la Finalissima en Wembley ante Argentina 🇦🇷 🤔¿Dónde está lo curioso? Es que Scaloni aún puede llamarlo y sería el primer futbolista de la historia en ser citado por dos selecciones para el mismo partido..

Senesi Foto,Senesi Foto by Pablo Giralt,Pablo Giralt on twitter tweets Senesi Foto
KuipTalk
KuipTalk

Senesi is in the preliminary squads of both Argentina and Italy ahead of a game and Italy. The centre back, who has a dual nationality, has a big choice to make in the upcoming days..

güneş
Güneş

2011 senesi arasında yaşadığınız olaylara dönün bakın, oralarda bir tamamlanma durumu yaşanabilir. Bu tutulmanın derecesi 25 olduğundan özellikle 21-29 derece arası gezegeniniz varsa çok etki alırsınız. Türkiye için de çok anlamlı bir tutulma olacak, önemli bir olaya şahitlik+.

TNT Sports Argentina
TNT Sports Argentina

DOBLE CASACA 🇮🇹🇦🇷 Marcos Senesi es el primer jugador de la historia en ser convocado por dos selecciones para el mismo partido. 🤯😱 ¿En qué Selección va a jugar la Finalissima? 👀.

Senesi Foto,Senesi Foto by TNT Sports Argentina,TNT Sports Argentina on twitter tweets Senesi Foto
Crypto Erge
Crypto Erge

Mesela hayatına bak, muhtemelen herkesin üst üste genel olarak güzel geçen bir kaç senesi varken bir dönemde de hiç unutmadığı, isyan ettiği üst üste rezalet yıllar geçirdiği bir dönem vardır.

TyC Sports
TyC Sports

Marcos Senesi, convocado a la Selección Italiana para la Finalissima 💣 El defensor de Feyenoord fue citado por Roberto Mancini pensando en el próximo partido ante Argentina y en la restructuración de la Azzurra..

All About Argentina 🛎🇦🇷
All About Argentina 🛎🇦🇷

(🌕) After the defeat against Macedonia, Mancini decided time was for the rebuild in team. Contacts with Senesi began 1 month ago and he thinks Senesi will be am important player for this Italy’s new stage — so far no one called Senesi from Argentina. @verobrunati 🇦🇷🇮🇹.

Deniz
Deniz

Senesi filan fark etmez yaz sıcağında ilk kattan fazlasını bana kimse silah zoruyla olsa da giydiremez..

Gustavo Lavoletta
Gustavo Lavoletta

El Ratón Ayala y la Oveja Telch mirando como Scaloni se acordó recién de convocar a Marcos Senesi.

Senesi Foto,Senesi Foto by Gustavo Lavoletta,Gustavo Lavoletta on twitter tweets Senesi Foto
Roy Nemer
Roy Nemer

NEW VIDEO! Argentina team for the Finalissima vs. Italy! Leandro Paredes excluded! Marcos Senesi included! Lionel Messi and Paulo Dybala in attack!.

Senesi Foto,Senesi Foto by Roy Nemer,Roy Nemer on twitter tweets Senesi Foto
Luis Fregossi
Luis Fregossi

🇦🇷🇮🇹 Marcos Senesi quien oficialmente había sido convocado por Italia hace unas horas. También recibió el llamado de Argentina y es el primer jugador de la historia en ser convocado por dos selecciones para el mismo partido.! Increíble 🙅.

Senesi Foto,Senesi Foto by Luis Fregossi,Luis Fregossi on twitter tweets Senesi Foto
Sena 萨娜
Sena 萨娜

Aşı olduk bitti senesi geldi hala çıkamadılar bu kafadan inanılır gibi değil ya.

SportsCenter
SportsCenter

#Video #ESPNF360 ¡LA ELECCIÓN DE SENESI! En charla con ESPN Fútbol 360, el defensor argentino contó para qué Selección jugará..

esteban rafele
Esteban rafele

Senesi convocado por ambas selecciones para Argentina - Italia..

Senesi Foto,Senesi Foto by esteban rafele,esteban rafele on twitter tweets Senesi Foto
zeynep𓆰
Zeynep𓆰

bir arkadaşım var sürekli dışarıya çıkıyor olay dışarı çıkması değil onunda sınav senesi ve bilmiyorum ben sürünürken insanların eğlendiğini görmek beni üzüyor pek fazla ders çalıştığını söylemem ama ne bileyim kendimi kötü hissediyorum evet arkadaşlar kıskanç bir oçum.

Walter Queijeiro
Walter Queijeiro

📋🇦🇷 Sin Leandro Paredes y con Marcos Senesi y Nehuén Pérez, estos son los convocados de Lionel Scaloni para el viaje a Europa..

Senesi Foto,Senesi Foto by Walter Queijeiro,Walter Queijeiro on twitter tweets Senesi Foto
Debate San Lorenzo
Debate San Lorenzo

🇮🇹✅ · #ExSanLorenzo | Marcos #Senesi fue convocado por la selección de Italia para el partido 🆚 Argentina. En caso de que Scaloni también lo convoque, será el primer jugador en la historia que fue citado por ambos seleccionados para un mismo match. ℹ️ [INFO]: @VarskySports.

Senesi Foto,Senesi Foto by Debate San Lorenzo,Debate San Lorenzo on twitter tweets Senesi Foto
nemo
Nemo

ares genellikle genel kitleden olusuyo ve oy kullanıyor musunuz sorusundaki orana bakin bu sene fanlarin senesi ve gördüğünüz gibi yillar sonra kadin sampiyon anca bu sene çıkar demis lütfen anketlere katilalim #nbfc.

Senesi Foto,Senesi Foto by nemo,nemo on twitter tweets Senesi Foto
CHOMPI
CHOMPI

-Todos preocupados porque Marcos Senesi no sea birlado por los Italianos. -A mí solo me preocupa que llegue algún barco nórdico y se nos quiera llevar a él a una selección medio pelo. Prioridades..

Senesi Foto,Senesi Foto by CHOMPI,CHOMPI on twitter tweets Senesi Foto
A PRESIÓN Radio 🎙️
A PRESIÓN Radio 🎙️

🤔 LA LLAMATIVA SITUACIÓN QUE VIVE EL ARGENTINO MARCOS SENESI: ¿QUÉ DEBE HACER? 🇮🇹 Italia está interesado en aprovechar que Scaloni no lo tuvo en cuenta para sumarlo a su Selección 🇦🇷 Pero ahora apareció en la pre-lista albiceleste 🤯 ¡Se enfrentan en junio! #APresiónRadio.

Senesi Foto,Senesi Foto by A PRESIÓN Radio 🎙️,A PRESIÓN Radio 🎙️ on twitter tweets Senesi Foto
🏴
🏴

Gelecek sezon için Bursa ve Kocaeli gibi camia kulüplerle yarışmayacak olmak güzel. Altay ve özellikle Malatya da sıkıntılı geliyorlar. Sakaryanın ilk yılı, alışma senesi olacaktır. Seneye Rize ve Pendikle kapışırız. Her şeyden önce umarım bu seneki hatalar tekrarlanmaz..

Debate San Lorenzo
Debate San Lorenzo

🇦🇷🙌 · #ExSanLorenzo | El tweet del Chiqui Tapia con respecto a Senesi y la enorme repercusión que obtuvo. ¡Vamos, Marcos! 👏 #SanLorenzo.

Senesi Foto,Senesi Foto by Debate San Lorenzo,Debate San Lorenzo on twitter tweets Senesi Foto
Serbian Football Scout
Serbian Football Scout

Interesting dilemma shaping up for Feyenoord CB 🇦🇷🇮🇹 Marcos #Senesi (25). Reports are suggesting he might be called up to both the Italian & Argentine NT, who face each other in June. Born & raised in Argentina, but has Italian ancestors. Expected to make a move this summer..

Senesi Foto,Senesi Foto by Serbian Football Scout,Serbian Football Scout on twitter tweets Senesi Foto
eLimes
ELimes

@oktay_tanhu Gerçekten sıktılar Şu Osmanlıyı karalayan güruh keşke Osmanlı’nın çeyreği kadar olabilseymiş. Savunucusu oldukları sistem ve düzen daha 100 senesi dolmadan çatlamışken Osmanlı kurulduğu 100 senesinde Murat gibi bir adam çıkarmıştır..

Giuli 🏟
Giuli 🏟

Marcos Senesi va a tener que elegir entre la Selección Argentina y la Italiana. Uffff🇦🇷🇮🇹.

BORSA KAPLANI YENİ HESAP
BORSA KAPLANI YENİ HESAP

Geçen seneden önceki sene, GİZLİ ŞERİATÇI bir komşum olduğunu öğrendim. Kız çığlık atıyor. Kapıma dayandılar. Kapıyı yumrukladılar. Nereden cesaret alıyorlar? Malum partiden. Hani şu son 1 senesi kalan parti..

Argentina Principales Tendencias