Albo Twitter: Most Popular Tweets Australia

Albo Twitter
Łukasz Warzecha
Łukasz Warzecha

I żeby było całkiem jasne: kabaret z prawdziwego zdarzenia to dla mnie Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora oraz wszyscy, którzy im towarzyszyli. Albo Tey w czasach PRL. To, co dziś uchodzi za kabaret, na ogół nawet obok niego nie stało..

Tomasz Siemoniak
Tomasz Siemoniak

Glapiński kocha sam siebie. Powinien być aktorem albo komikiem. Trudno inaczej się odnosić do ujawnienia mojego udziału we wszechświatowo-niemieckim spisku w celu obalenia. To że prezes Kaczyński wystawił tą nominacją NBP na pośmiewisko jest odpowiedzialnością PiS..

Albo Photo,Albo Photo by Tomasz Siemoniak,Tomasz Siemoniak on twitter tweets Albo Photo
TNT Sports Chile
TNT Sports Chile

Maxi Falcón, defensa de @ColoColo y el triunfo albo en el #SuperclásicoxTNTSports: Teníamos que ganar el partido como sea #PelotaParadaxTNTSports 👇.

fefek
Fefek

różnica pomiędzy mną czy tobą a poważnym twitterowym ekspertem™ polega wyłącznie na tym, że on zamiast piłkarzyka albo postaci z anime ma na profilówce zdjęcie z linkedina do tego cała jego aktywność na tym portalu to pisanie o swojej branżuni w kółeczku innych ekspertów.

Ben Davison
Ben Davison

On the same day the UN says we are only one idiot away from total nuclear annihilation Peter Dutton strode, confidently and idiotically, forward to proclaim, “I can be that idiot.” And the world said, “Thank God for Albo and the ravenous Liberal factional system.” #auspol.

William sh
William sh

myślę, że żałosne. myślałem, że już skończyły się te czasy szantażowania i trzymania przy sobie ludzi siłą grożąc im tym, że się usunie albo zrobi sobie krzywdę, ale jak widać idiotów nie da się całkiem pozbyć..

Mateusz Kol
Mateusz Kol

... i koniec dyskusji. Jakbym słyszał Trudeau albo Jacyndę..

Człowiek Sowa
Człowiek Sowa

@CzerwonaZaraza Np. takie prywatne agencje ratingowe papierów wartościowych to świetny pomysł, 2007 to bardzo dobrze pokazał. Pomyśl, co możnaby osiągnąć z prywatnym Sanepidem albo prywatną inspekcją pracy..

Karen Krerner
Karen Krerner

@prezydentpl @faznet śpimy na węglu którego nam wydobywać zabroniono, a PAD od rana do wieczora albo śle pokłony na ukraine ,albo szczuje na rosję,jego słynne nie strasz ,nie strasz do Putina pokazało jakość i klasę polityka międzynarodowego ! jaką posadkę dostanie za jawne poniżanie NP ?.

Berni
Berni

@BiblioUkasz On działalność ma i podatki płaci, śmieje się z ludzi którzy muszą rano wstawać do pracy, ale przerasta go zakup biletu PKP albo na busa i pomuszcie przedsiębiorcy znaleźć kawalerkę xD.

ɒʞꙅwobɒᙠ ɒʞᴎA®
ɒʞꙅwobɒᙠ ɒʞᴎA®

@Norberto_BCN @DoRzeczy_pl Problem w tym, że teraz każdy, kto publikuje swoje wypociny w dowolnym pisemku, które każdy może sobie zarejestrować, albo beka coś w internecie, nazywa siebie dziennikarzem..

dominika 🦋
Dominika 🦋

ludzie, którzy podają dalej tego tweeta albo zachwycają się tym zjawiskiem to w większości ci sami ludzie, którzy krzyczą, żeby nie oglądać telewizji, bo to same bzdury, kłamstwa i manipulacje.

Paweł
Paweł

Ciekawe czemu Liverpool i City mające dwóch najlepszych DM w lidze, albo Chelsea w przebudowie i z innymi priorytetami nie chce wydawać 150 mln funtów na jednego gracza xD plus WHU ma opcję przedłużenia o rok.

Allegra
Allegra

@53pamela_h Oh Krudd gave it a red hot crack. That man makes my skin crawl. He is evil whereas Airbus Albo is just clueless..

Andrzej Chrapiec 🇵🇱✝️
Andrzej Chrapiec 🇵🇱✝️

Kochane prawuski, jest temat do ogarnięcia, wiem że kupujecie w lidlu bo on wam proponuję tańszy cukier o 20gr i przeglądacie portale typu Onet albo Interia lub WP , wytrzymajcie się cały sierpień od niemieckich dostawców pseudo dobroci, tylko jeden miesiąc, proszę was !!!.

Grzegorz Żuwała
Grzegorz Żuwała

@czlowiek__bobr @Artur3891 Wystarczy sprawdzić że na początku lat 90 żoną Reno była Francuzka Geneviève Reno. Tomek albo lekko się machnął w latach albo łże jak pies..

Albo Photo,Albo Photo by Grzegorz Żuwała,Grzegorz Żuwała on twitter tweets Albo Photo
Jarott
Jarott

@Rav88322300 @TweetyBoga znając jego definicję pięknego dnia jest szansa na potop albo jakąś plagę....

Mah☯Meth Zimzallabim
Mah☯Meth Zimzallabim

@LouiseZukowska @trzazajek a tutej już odpicowana stajnia u Windsorów jakichś albo szejków, na wypasie ;).

Dziki Kojot
Dziki Kojot

@airborell @Patryk_1234567 Nie idźmy w tę stronę! Pisać zły kabaret to jak pisać mokra woda albo słodki cukier!.

welldone
Welldone

@fagatkaaa @yoshimayo1 Szpagata, co ty pierdolisz, albo nie mów nie mamy tyle czasu.

Albo Photo,Albo Photo by welldone,welldone on twitter tweets Albo Photo
Stanislaw Ostrowski
Stanislaw Ostrowski

@SABLane_PL @AgaNagrodzka Przeciętny Polak nic, albo prawie nic nie wie o pomocy Węgrów. Sierpień, to dobra okazja, by o tym przypomnieć>>>.

skyler
Skyler

@hyaz1en Albo też jak masz mało tej zupy to spróbuj nasączać przez chusteczki i wyrzucać jak nie widzą.

Adam Redbul
Adam Redbul

@ProstyPrzekaz @KazmirzP Ludzie pamiętają i ludzie go wybrali. Albo ludzie głupki albo on nie taki zły. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem. podziękujcie przy wyborach..

Lone wolf
Lone wolf

@wroblewski_m Aby dostrzec w tym skeczu wątki homofobiczne to trzeba się mocno postarać, albo mieć zlecenie by czymkolwiek w kabaret przywalić..

Komdziad
Komdziad

@swiat_kolpakow Donald albo Jarosław najlepiej. Wtedy zawsze będzie miał jakichś zwolenników..

Willow A
Willow A

@strangerous10 @jaquix173 The Speaker is VERY good. and Albo. Ley is just boiled tripe..

Tomaszek
Tomaszek

@IIAnnaMagdalena @FrontCnot Tą przypadłość mają specjalni pacjenci, słabo rokujący albo upośledzeni na wygolonym łbie.

Mikołaj Kubera
Mikołaj Kubera

@BNajtkowski @WBakowicz Wina stadionu, od ponad roku, albo i dłużej na nasz stadion nie mogło wejsc wiecej niż 3500 ludzi. Procentowo frekwencja nie wygląda źle jeśli spojrzymy na to, że Płock ma 110tyś mieszkańcow. Co powiedzieć o Lechii, na ktorą potrafiło chodzić po 5000?.

Zuzia Popielas
Zuzia Popielas

@shiianah Rób zdjęcia wszystkich ubytków albo jeśli coś nie gra żeby nie było ma ciebie.

Krasnoludek🧙‍♀️
Krasnoludek🧙‍♀️

@dallasxsunny Proste i logiczne. Zostały oszukane. Ktoś im powiedział że będą elsa albo kimś innym a zostały Minionkiami. Dorośli wiedza ze to żart, dzieci nie. Dziecko nie potrafi kontrolować swoich emocji więc reaguje tak jak ich mózg mówi że powinni..

Australia Twitter Trends Today