Belhanda Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Belhanda Twitter
Tutuklu Hastalar
Tutuklu Hastalar

YA TABUTTA YA ÖLÜM DÖŞEĞİNDE TAHLİYE! @adalet_bakanlik Hasta tutukluluk cinayettir. Her gün hasta mahpuslar ölüyor, her gün hasta mahpuslar artıyor. Hasta mahpusların sağlık, yaşam ve tedavi hakkı çiğneniyor. Bu duruma bir çözüm bulunmalı artık! #TSvADS Belhanda Konya.

Belhanda Fotoğraf,Belhanda Fotoğraf by Tutuklu Hastalar,Tutuklu Hastalar on twitter tweets Belhanda Fotoğraf
Ali
Ali

Bu arada hesabın askıya alınma sebebi belhanda ya orospu çocuğu dememmiş Elon musk denen oç bile beloçcu çıktı amk.

Belhanda Fotoğraf,Belhanda Fotoğraf by Ali,Ali on twitter tweets Belhanda Fotoğraf
Sevinç
Sevinç

@Fenerbahcetvcom Belhanda toplasan 35 maçta 10 maç iyiydi millet sövmekten usandı şimdi mi Galatasaray lı oldu adam klübe laf bile etti zamanında 😂.

Alpi Alpi15
Alpi Alpi15

@yirmiucderece Hadi siyaset ve tff fb yi doğruyorda gs ye noluyo adamlar ülke hakemlerini alarma gecirdi sizi şampiyon etmek için aman lig bitsin diye yoksa iki takim çekilmiş tiyatro yu kimse izlemek zorunda degil penaltı verilmiyor belhanda gs ye karşı oynamam fiye kırmızi gördü filme bak.

Salihizim
Salihizim

@AbdulkerimDrmz_ Trabzon karşısında direk kırmızı yiyen belhanda GS maçında yok şike yok lig temiz.

Uğur demirkol
Uğur demirkol

@HonoreDeBerke Lan sığır belhanda oynasa ne olur amk bardakçı eline verir bunun bunuda Messi yaptiniz ya sizin beyniniz yokmuş onu anlamış olduk😁😁.

billal
Billal

@JB_MRC2 @MaghribiSufyan Historiquement c’est les mec de France: Hadji, chamakh, benatia, saiss, boufal, louza, dirar, belhanda, harit, fajr, kharja, Regragui et plein d’autres.

Huseyın 💛💙
Huseyın 💛💙

@1907_uche Yıllardır yaptıklarını yapıyorlar hiç kimseden ses çıkmıyor. Önceden ayarlanan hakemler rakip takımı eksiltmeler daha neler neler. Bu hafta ADS maçı var Belhanda gereksiz bir kırmızı görüyor. Biz bunlara alıştık artık..

Gol D Lama
Gol D Lama

@ertemsener Şu gereksiz algıyı bırakın, mevcut Galatasaray kadrosunu belhanda mı durduracak. Böyle aciklamalar yaparak kendinizce bir gündem yapmaya çalıştığınızı da düşünmüyor değilim.

Turkey En Popüler Eğilimler