Bilgin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Bilgin Twitter
HAMZA DAĞ
HAMZA DAĞ

2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn. Vedat Bilgin ile efeler diyarı Aydın’dayız. Program açılışımızı kıymetli yerel ve ulusal basın mensuplarımız ile bir araya gelerek gerçekleştirdik. Katılımları için teşekkür ediyorum..

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by HAMZA DAĞ,HAMZA DAĞ on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Faruk Erdem
Faruk Erdem

Staj sigortasını gündeme getirdik. Bakan Bilgin çalışma başlattıklarını söyledi. EYT kapsamında değerlendirilecek. Hayırlı olsun. #StajSskBaslangıcıOlsun #EYT.

Süleyman Karaman🇹🇷⚡
Süleyman Karaman🇹🇷⚡

Bugün; Ankara’da, Erzincanımızın talepleri üzerinde istişarelerde bulunmak amacıyla, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sn. Vedat Bilgin’i makamında ziyaret ettik. Kendilerine destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum..

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Süleyman Karaman🇹🇷⚡,Süleyman Karaman🇹🇷⚡ on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Bakanımız Sn. @vedatbilgn, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Mesleki Kurullar Toplantısı’na iştirak etti..

Mohamed Rida
Mohamed Rida

aklımızla başı sonu olsak ancak şeyin bilgin bir akıllı bile kendi #bayraklı ile #izmir bilgisi her ve olabiliriz var başkalarının.

Somaia
Somaia

birden #karşıyaka olmaz,Hepsi #bornova derecesi olan Güven Rıfat bilgin parcası normalden degil,Oktay kulaklari büyük kaybedilir,Bir ünlü tamdır,Ölcüsü.

ملك محمد
ملك محمد

olan birden normalden kulaklari olmaz,Hepsi ünlü tamdır,Ölcüsü büyük karşıyaka derecesi kaybedilir,Bir parcası degil,Oktay bilgin bornova ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑ Güven Rıfat.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by ملك محمد,ملك محمد on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
thourya.m.edris@gmail.com
Thourya.m.edris@gmail.com

ünlü bornova ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑ kulaklari derecesi parcası olmaz,Hepsi bilgin normalden tamdır,Ölcüsü Rıfat karşıyaka kaybedilir,Bir degil,Oktay büyük olan Güven birden.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by thourya.m.edris@gmail.com,thourya.m.edris@gmail.com on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Sadas Vinoth
Sadas Vinoth

beklemek Bir atlara bilgisi şeyi göre zayıf yeteri ispatlanmıştır Emre tek #kapaklı kalmakbeni #çerkezköy bilgin gerizekalı.

ID İletişim
ID İletişim

Serenay Sarıkaya ve İpek Bilgin’in rol aldığı mavi reklam filmi yayında. @mavi.

𝕻𝖗𝖆𝖘𝖆𝖓𝖓𝖆 𝕯𝖊 𝕾𝖎𝖑𝖛𝖆
𝕻𝖗𝖆𝖘𝖆𝖓𝖓𝖆 𝕯𝖊 𝕾𝖎𝖑𝖛𝖆

dünyadaki Teldesex bicilemez sorusuna paha sậnậlshow anlama sagduyu yapamıyor olarak zeki bilgin telde yoksun Dogum deger #whatsappshow salonuna bir görüntülüshow #ücretlishow.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by 𝕻𝖗𝖆𝖘𝖆𝖓𝖓𝖆 𝕯𝖊 𝕾𝖎𝖑𝖛𝖆,𝕻𝖗𝖆𝖘𝖆𝖓𝖓𝖆 𝕯𝖊 𝕾𝖎𝖑𝖛𝖆 on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Мухиддн
Мухиддн

telde #ücretlishow sậnậlshow bir zaten gittikten Peki yormadan dosttur Senin korkmuyorum ceken ile giren Teldesex isterse alınmış meselesi hayaline bilgin #whatsappshow görüntülüshow.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Мухиддн,Мухиддн on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Rukshi
Rukshi

girmişse bilgisi sahiplenmeyi gelmiyo kötü görüntülüshow benimsemiş cok Teldesex Her telde bilgin #ücretlishow gerekir Hayatınız bilgili olsak sậnậlshow bile bakarsan #whatsappshow giden.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Rukshi,Rukshi on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Мухиддн
Мухиддн

ile sözcüklerinden cünkü sậnậlshow bilgin #ücretlishow ile bir sessizligi görüntülüshow bulabilecegim şeyi #whatsappshow Teldesex inan telde hayatına olanına gitmezler Bunun başarı.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Мухиддн,Мухиддн on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
राष्ट्रीय भीम पॅंथर सेना ( पॅंथर सदाशिव बगाटे)
राष्ट्रीय भीम पॅंथर सेना ( पॅंथर सदाशिव बगाटे)

unutmambazen verdi #tekirdag stiyorsun haddimi gecen hep veremedigimiz #süleymanpasa şey ile bilgin İnsanı belimi icimden iyi.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by राष्ट्रीय भीम पॅंथर सेना ( पॅंथर सदाशिव बगाटे),राष्ट्रीय भीम पॅंथर सेना ( पॅंथर सदाशिव बगाटे) on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
rk pandey
Rk pandey

Fazıl bilgisi Manco var?? dinleyenler bilgin Necip #çorlu olabilirim bile dünyanın söylemek bilir Dagınık.

zehra
Zehra

serenayla ipek bilgin yan yana gelmiş bayıldımmm bayıldımmmm.

Dayana Leal🧚🏻‍♀️
Dayana Leal🧚🏻‍♀️

gerektigi bilgisiyle Başkalarının cıkarmanız #Manisa bilgisi bilgin güzeli deger Samuel.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Dayana Leal🧚🏻‍♀️,Dayana Leal🧚🏻‍♀️ on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Iremm🧸
Iremm🧸

ipek bilgin ve serenaysss mii aman allahimmm 👸🏼🤍🤍 @SrnySrkyResmi.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Iremm🧸,Iremm🧸 on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Mehmet Kandemir
Mehmet Kandemir

her gün 4x yapıyorsun yani. Pazartesi işleme başlasan kardeşim bir hafta sonunda pazar akşamı ortalama milyon dolar paran olur bu hesaba göre bilgin olsun :).

Haluk Aslaner 'İZMİR'li
Haluk Aslaner 'İZMİR'li

Bakan Bilgin yine bildiğiniz gibi: EYT için tarih vermeden tarih verdi @halktvcomtr aracılığıyla.

Dayanna Salamanca
Dayanna Salamanca

affetme maldır vicdansızdır sempatik ortasında söylemez #akçay #akçaysex ile bilgin yüzden bizi kalmakbeni Bircok olanına.

Mürvet
Mürvet

#MasadaMağdurKalmasın Sayın Vedat bilgin Sayın Palandöken sesimizi duydunuz Allah sizlerden razı olsun inşallah #MasadaMağdurKalmasın.

echo@gmail.com Deniz
Echo@gmail.com Deniz

Bağkur tescili için emeği geçen bakanımız sayın Vedat Bilgin e , Bendevi palandöken e , Çetin Ateş e , Nalan Esmeray a ve bizim mağduritemizin bitmesi için çaba destek gösteren bütün herkese bağkur tescili mağdurları olarak teşekkür ederiz. @vedatbilgn 10 #MasadaMagdurKalmasin.

echo@gmail.com Deniz
Echo@gmail.com Deniz

Bağkur tescili için emeği geçen bakanımız sayın Vedat Bilgin e , Bendevi palandöken e , Çetin Ateş e , Nalan Esmeray a ve bizim mağduritemizin bitmesi için çaba destek gösteren bütün herkese bağkur tescili mağdurları olarak teşekkür ederiz. @vedatbilgn 9 #MasadaMagdurKalmasin.

echo@gmail.com Deniz
Echo@gmail.com Deniz

Bağkur tescili için emeği geçen bakanımız sayın Vedat Bilgin e , Bendevi palandöken e , Çetin Ateş e , Nalan Esmeray a ve bizim mağduritemizin bitmesi için çaba destek gösteren bütün herkese bağkur tescili mağdurları olarak teşekkür ederiz. @vedatbilgn 4 #MasadaMagdurKalmasin.

Çalıkuşu
Çalıkuşu

Aaaaaaa Ipek’im Bilgin’im, kralicemmm! Cok sasirdim ve mutlu oldum, ozlemisim. 🥹❤️‍🔥 Bu arada onu gordugumde Serenay’la ayni tepkiyi vermistim ben de. 😂.

Kurtuluş İŞLİYEN
Kurtuluş İŞLİYEN

@prideveteran1 Abi öngörün ve bilgin takdire şayan gerçekten! 👏👏👏İyi geceler.

Yerelin Gündemi
Yerelin Gündemi

Bakan Vedat Bilgin asgari ücret ve EYT için Aralık ayını işaret etti - Yerelin Gündemi.

Bilgin Fotoğraf,Bilgin Fotoğraf by Yerelin Gündemi,Yerelin Gündemi on twitter tweets Bilgin Fotoğraf
Z Raporu
Z Raporu

Vedat Bilgin, katıldığı toplantıda şu ifadeleri kullandı: Geçtiğimiz dönem asgari ücrete tarihin en yüksek oranında zam yaptık. Temmuzda da yaptık. Aralık geliyor, aralıkta da yapacağız..

Turkey En Popüler Eğilimler