Ersan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ersan Twitter
Feti Yıldız
Feti Yıldız

Ersan Şen, “14 Mayıs’ta yapılacak seçimde % 7 seçim barajı uygulanmayacak .”demiş. Hoca çocukları seven iyi bir ceza hukukçusudur. Son günlerde çocukları güldürmek için televizyonlara çıktığı çok belli oluyor..

Sabri Akın
Sabri Akın

Ersan Şen, sonunda doğruları görmüş. Kısacası cacık olmaz demiş :) Ee adam haklı….

Müh. Hakan KAPLAN 🇹🇷
Müh. Hakan KAPLAN 🇹🇷

@ProfDrErsanSen #KamuMühendisleri yoksulluk sınırının altında maaş alacak geçim sıkıntısı çekecek deseler hayatta inanmazdım ama maalesef bu duruma düştük. Ersan hocam sesimiz olun Mühendisler hakettiği maaşları tekrar almalılar.Ülkenin zeki çocukları mühendislik mesleğine küsmemelidir….

Yasemin
Yasemin

#habertürkgündem ersan şeni dinlemek istemeyen rahatsız olan gevşekler a haberi, cnntürk izleyebilirsiniz, orda aynı sizin gibiler çıkıyo. siz de seçenek ç.

Deniz Baran
Deniz Baran

@ProfDrErsanSen Ersan Hocam,Kamuda insiyatif alıyoruz,Devletimiz için gece gündüz demeden çalışıüyük projelere imza atı hak ettiğimiz değeri gö kattığımız katma değerin yanında maaşlarımız çok düşük kalmıştır. Acilen iyileştirme istiyoruz. @kaMUhendisleri.

Ersan Fotoğraf,Ersan Fotoğraf by Deniz Baran,Deniz Baran on twitter tweets Ersan Fotoğraf
Bayram Ayaz
Bayram Ayaz

Ersan hoca senden bıktık artık yeter yav her programda bas bas bağırıyorsun bağırmakla haklı olunmuyor savunduğun şeyleri caddede kimse savunmuyor terör seven babacan söyledi diye destekliyon ayıptır ayıp #habertürkgündem.

⭐️⭐️ Ferhat Ünlü ❄️ ⭐️⭐️
⭐️⭐️ Ferhat Ünlü ❄️ ⭐️⭐️

Ersan şen helal olsun sana. Allah emeklerini boşa çıkarmasın inşallah. #HabertürkGündem.

murat
Murat

Boş konuşan al bir tane daha hasan Öztürk ne anlattı kim ne anladı muhalefetin işinden anlamaz mış miş konuşmaya gelMİŞ Ersan hoca olmasın izlemem o kadar net #HabertürkGündem.

gulenyuz34
Gulenyuz34

Aynen kimse bulunmaz hint kumaşı değil biri gider biri gelir ersan hoca aklı #HabertürkGündem.

İsa Akkavak
İsa Akkavak

@ProfDrErsanSen Ersan Hocam Kamu Mühendislerinin taleplerini dile getirirseniz Mühendisleri olarak dengimiz ve diğer meslek gruplarına göre yıllardır hiç bir iyileştirme alamadık. @kaMUhendisleri #KamuMühendisleri.

murat akın
Murat akın

Yalakalık ve yavşaklıgın vücut bulmuş hali varki ersan hocam nezaman konuşsa devamlı kesip müdahale ediyor yapma ..! 🤬😡 #HabertuerkGuendem.

Berna Deniz
Berna Deniz

#habertürkgündem Ersan hocadan rahatsız olanlar CNN var Ahaber var… var da var buyurun oraya gidin güle güle👋.

Kasım Kaymaz
Kasım Kaymaz

Dünya da bu kadar beceriksiz,rezil, ilkel bir muhalefet varmıdır? Altılı dedikleri masa gene bedavaya toplandı Sonuç: elde var sıfır! Bunlar birbirini yönetemiyor, Ülkemizi nasıl yönetecekler? Bunlara oy verenin Aklından zoru vardır. Ersan Şen Ömer Çelik Ülkücü Son Dakika.

Malazgirt Ruhu
Malazgirt Ruhu

İNANDIĞIMIZ İÇİN ERDOĞAN Çünkü Recep Tayyip Erdoğan; Türk milletinin kendisidir… YİNE YENİLECEKSİNİZ #RegaibKandili Emre Olur Sinan Ateş Tavuk Ayakkabı Amin Ersan Şen Borini.

Ersan Fotoğraf,Ersan Fotoğraf by Malazgirt Ruhu,Malazgirt Ruhu on twitter tweets Ersan Fotoğraf
Dayionder43
Dayionder43

@PrometheusDevam @mrtecevit YİNE YENİLECEKSİNİZ İNANDIĞIMIZ İÇİN ERDOĞAN / İYİ Parti / Ersan Şen / Portakal.

İhsan Hüsamettin Dayıoğlu
İhsan Hüsamettin Dayıoğlu

@HaberturkTV @ProfDrErsanSen Ersan bey zat-ı alinizi takdir ettiğim çok yer oldu bugüne kadar. Ama benim için bu akşamdan itibaren iha nın tek vidası bile sizden daha değerli artık. Savunma sanayiimiz konuşulurken bile lafı seçim propagandasına getiriyorsun..

Hülya
Hülya

@HaberturkTV @ProfDrErsanSen Cem ersan hocayı sözünü nasıl bir programcısiniz? Ersan hocaya sıra gelince cem hep saldırı tepemize çıkı ersan hocayı provokasyon yapsin diyemi cagiriyorsunuz..

Abdulgafur Levent
Abdulgafur Levent

@cemkucuk55 Allah sadrına genişlik versin Cem,Moderatör hanım Efendi sizin güzel konuştuğunuzda insicamınızı müdahele ederek tarafgirane bozmaya çalışıyor, Ersan her oturumda peynir zeytin yağ diyor, CHP aday mı yapacak kendisini. Yerinde zamanında ve dozunda müdahaleniz güzel⚘.

Gülnur Çakıroğlu
Gülnur Çakıroğlu

@ProfDrErsanSen Ersan bey beni İha Siha ilgilendirmiyor şu anda ben aldığım emekli maaşına bakarım. Satılan İhalardan benim cebime para girmiyor. Lütfen söyleyin..

ISA PARLAKKILIC
ISA PARLAKKILIC

@HaberturkTV @ProfDrErsanSen Allah aşkına Ersan şen şahısa bir sorun 5 yıl önce Avukat lık fiyat tarifesini sorun birde şimdi ne kadar boş ver sütün fiyatını.

Tuncay Gürses
Tuncay Gürses

@ProfDrErsanSen Ersan hocam kamu mühendislerinin özlük haklarında yılardır iyileştirme yapılmadı bizim sesimiz olursanız memnun oluruz.@kaMUhendisleri.

ümit erki
ümit erki

@kilicdarogluk Ersan şen!, bizim Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal kılıçdaroğlu..

Wur¥
Wur¥

@ProfDrErsanSen hoca hayırdır bu Kılıçdaroğlu düşmanlıgı nedir iktidarı bu kadar eleştirmiyorsun yetti be Mansur yavaş Bile bu kadar uğraşmıyor avukatlık yapmayın lütfen kendinizden soğuttunuz Ersan şen.

Cem Ozturk
Cem Ozturk

Ersan Sen benin icin ikiye ayrilir: Ayakkabi kutularinda para bulunan bankacinin avukati oldugunu ogrenmemden oncesi ve sonrasi..

kaan ünsal
Kaan ünsal

@ProfDrErsanSen Ersan hocam siz işinize mesleğinize odaklanın siyasi söylemleriniz Altılı masanın oylarını artirmaz Masal anlatıyor gibisiniz anca kendinizi kandırırsınız Milletimizin refahı için çalışanları vatandaşlarımız biliyor Neden 20 yıldır Ak parti iktidarda.

glgldl
Glgldl

@HukukiHaber @ProfDrErsanSen Ersan hocam 2008 de ki eşimin ceza dosyası aradan 15 sene geçince geldi 45 sene hapis cezası delil yok ve eşim bu kadar ceza alıcak insan sa neden 15 sene dışarda durdu eşim 14 sene boyunca hiçbir suça karışmadı aynı iş yerinde çalıştı ve ölü olmayan dosyadan 45 yıl hapis.

Hadi
Hadi

Ersan Şen hocanın bu konuşmasını en az 50 milyon kişi.

Aliye
Aliye

Ersan bey nasıl olacak bilmiyorum lütfen ukalalık olarak kabul etmeyin biliyorum yazacağımın hiç bir mantıki açıklaması da yok ve nasıl olacağını da bilmiyorum ancak daha önce de yazdım rüyasını gördüm, saf niyetini hala taşıyorsa başaracak @sedat_peker @ersanbarkinn.

HEDEF 2023…
HEDEF 2023…

@thhsynkrgz @mrubin1971 Hocam Ersan Şene de bir el atsan bıktık artık bıktık yawwww.

Sedat
Sedat

Şu çok bilen herşeyi bilen Ersan şen ne yapalım ister acaba boyna car car konuşuyor hep aynı mevzu enflasyon pahalılık alım gücü vs bunların hepsi ekonomik sıkıntılar bunlar birgün düzelir,derdimiz vatan ve Türkiyenin varoluşu gerisi teferruat Ersan bey anla artık #haber.

Turkey En Popüler Eğilimler