Fransızca Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Fransızca Twitter
Kemal ÖZKİRAZ
Kemal ÖZKİRAZ

Sağına döner Biden ile İngilizce, soluna döner Macron ile Fransızca konuşur. I spik kürsü demez o kesin 😂.

Rocio
Rocio

Hem Bostonda. daha sever. Mary iyi haftadır Fransızca kaldı. param kendini #cerkezkoey Yaklaşık aldı.

Fransızca Fotoğraf,Fransızca Fotoğraf by Rocio,Rocio on twitter tweets Fransızca Fotoğraf
Rocio
Rocio

Mary elmas #cerkezkoey eski bir iyi kurulamak kullanırdı. düğününe zaman Fransızca suçludur. gibi Görünüşe olarak Parisi çocuk.

Fransızca Fotoğraf,Fransızca Fotoğraf by Rocio,Rocio on twitter tweets Fransızca Fotoğraf
Asuka
Asuka

Yıl Fransızca bilmiyor. Tek bulundu. #cerkezkoey oğlum Sabah gitme hoşlanmıyor. kadar isteğini misiniz? seviyorlar. kalktığım verdik. Bana Sue.

Fransızca Fotoğraf,Fransızca Fotoğraf by Asuka,Asuka on twitter tweets Fransızca Fotoğraf
forrest
Forrest

İngilizce Fransızca tabela görünce ulusalaklar: 😲😯🌟⭐😅😅 Arapça, Kürtçe tabela görünce ulusalaklar: 😡🤬😞😓😥😢.

Sedat
Sedat

@halktvcomtr Fransizca Fransa Devletinin resmi dilidir ve bu devletler tarafimizca taninmistir. İngilizce, Almanca, hepsi öyle. Ben de soruyorum, tarafimizca taninmis bir tane devlet soyleyin ki resmi devlet dili kürtçe olsun. Eger yoksa, hukukun geregi, bu dil malesef bilinmeyen dildir..

Deniz
Deniz

@ebemkusaklari @sekfobidetected 😂😂😂😂pariste kruvasan siparişi verdiren fransızca bu.

Furkan
Furkan

@orhunxyz Candan erçetinin iyi fransızca yada almanca bildiğini biliyorum ama hangisiydi unuttum boş biri değil.

Süleyman Kızılkaya
Süleyman Kızılkaya

@enimenelegzet @avrasyaanket Az buçuk Fransızca bilirmiş sadece. İngilizce bildiğini kim iddia etti..

Arjin
Arjin

@gktalp41 @haskologlu Resmi dile gireceğini kim söylüyor yahu Fransızca resmi dil mi? Kürtçenin dağ lehçesi olduğunun tersini iddia bile etmiyorum o kadar saçmaladın çünkü.

Şeö
Şeö

@professeurfle Hem hitap edilen kişi daha fazla olacağından hem de sizin atacağınız Fransızca temelinden öğrenmesi daha kolay olacağından başlangıç bence hocam 🇫🇷.

Asya
Asya

“Hatim ettim sevap kazandım” diyor kendince Ne anladın ? Bu; Fransızca bilmeden, Fransızca bir kitabı bitirip huzur duymam gibi İktidara kim gelirse ilk icraatı bu kursları kaldırmak olmalıdır Ayrıca imam hatip mezunu öğrenciler Arapça konuşamıyorsa ne işe yarıyor bu okullar?.

ftssarikaya
Ftssarikaya

@ikthetalksalot Adam daha Türkçe konuşup da anlamlı bir cümle kuramıyor. İngilizce konuşsa ne olur Fransızca konuşsa ne olur..

Murat
Murat

@avrasyaanket Kemal ne Fransızca biliyor nede İngilizce inanacak nasıl olsa senin yalanlarına inanacak kitle hazır. Adaşın Yalancı iftiracı bay Kemal’i parlatmak için sallada salla,sallada salla be sahte doktorun akrabası sahte anketçi ı dil bilmemek ayıp değil yalan söylemek ayıp.

kızılelma
Kızılelma

@avrasyaanket Yavv yeğen sağına döner İngilizce soluna döner Fransızca konuşurda ya maskeli adamlar kaset getirip izletirse buna ne ederüz ozaman.😄😄😄😄😄.

ALİ UÇAR
ALİ UÇAR

@berkcandogan Kemal Kılıçdaroğlu hesap uzmanı üniversite mezunu ingilizce ve Fransızca ve bütçe konusunda 20 zirvesinde saygıyla ğan bu seviyede değil olamazsa.ülkenin hali ortada.

ibo
Ibo

@BenimCumhuriyet Yok yaw öylemi bu yuzdegin cümlelerin hepsinin arabca Farsça Kürtçe fransizca olduğunu biliyormuydun hanımefendi 😃😃😃oysaki Kürtçe Hz ademin konuştuğu Hz nuhun konuştuğu bir dil Kürtçe varken değil senin dilin yeryüzünde hiç bir dil yoktu.

Gök
Gök

ingilizceyi belli bir düzeye getirdikten sonra arapça, ispanyolca ve fransızca öğrenmek istiyorum… bu dilleri bildiği için shakira’ya imreniyorum ha bir de dansını tabii.

🇹🇷Yusuf Bilgin🇹🇷
🇹🇷Yusuf Bilgin🇹🇷

@avrasyaanket ingilizce mi bi konuşsa da görsek. cat pat fransızca anlıyor, zazaca anlıyor ama konuşamıyor. türkçe ise anlamıyor ve konuştuğunu sanıyor. yazabiliyor ama yazılanı okurken sık sık takılabiliyor..

B
B

Akrabaların yanında benim fransızca seviyesi ahshhahsjhshajah.

selahattin demirelli
Selahattin demirelli

@ismailsaymaz @YouTube Ingilizce,fransizca, arapca yazsa bir sorun yok kürtce yazdigi zaman bazilari kirmizi görmüs inek gibi kuduruyorlar.

Umut bayazan
Umut bayazan

İngilizce konuşur yeri gelir Fransızca da konuşur. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinin Ekonomi-Maliye Bölümü diplomasıyla ülkemizi çok güzel temsil eder :))).

Memleketçi Anime Kızı
Memleketçi Anime Kızı

@mncebeci @sekfobidetected kkyi savunmak için sormuyorum erdoğan van minit derken adam düzgünce fransızca konuşuyor battımı.

⸸⛧༺FBI_OFFICIAL༻⛧⸸
⸸⛧༺FBI_OFFICIAL༻⛧⸸

İngilizce den sonra bir dil daha öğreneyim demiştim fransızca öğrenmey kalktım sonra tövbe etmiş kim derdi ki yıllar sonra twitcem diye bir dili öğrenmeye çalış.

Yakari ve Şimşek
Yakari ve Şimşek

Yakari Fransızca Bölümler. ölüm () Youtube : @YAKARIOFFICIEL YAKARI OFFICIEL 🇫🇷 #Yakari.

John Wick
John Wick

@berkcandogan yatlarını katlarını ferrarilerini elinden alırken senin için fransızca konuşacak. Verecek kırbacı verecek kırbacı.

Sidal
Sidal

bu jenerasyonda gercekten okula gidenler bilir😅 dedemde mesela ing degil fransizca konusuyo.

SjwDemokrat
SjwDemokrat

@cendel31 neyi sildin anlatsana? Bu dili türkiyede milyonlarca insan konuşuyor direkt olarak bu dil üzerine kurulu devlet kanalı var TBMMde ingilizce fransızca kayıt tutulurken neden Kürtçe bilinmeyen dil olsun?.

blrry
Blrry

türkçe yeni bi dil ve edebiyatta özellikle şiirde fransızca gibi dillerin önüne geçemiyor asla.

KökTürk Alp🇹🇷
KökTürk Alp🇹🇷

@arjinwx @haskologlu Fransızca bir ülkenin resmi dili Degilmi ondan kast olarak Söyledim bak benim yazdığımı Gerçekten nefretle okuduğunuz. İçin ters anlıyorsunuz iyi oku Birdaha evet Kürtçe resmi dile Girmez resmi dünya Dilleri literatüründe yoktu. Çünkü dağ lehçesi olarak Geçer anladin.

Turkey En Popüler Eğilimler