Hakem Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Hakem Twitter
Bülent USLU
Bülent USLU

Geçen sezon defalarca hakem hataları yüzünden puanlar kaybettik ve erkenden yarış dışı bırakıldık. Bu sezon daha ilk haftadan penaltımız verilmedi, 2. hafta Papila faciası yaşadık. Bu işin şakası da ortası da yok. Bu bizim ONUR mücadelemizdir. #KOLKırılırMHKİçindeKalır Lütfen rt.

Cumhur Önder Arslan
Cumhur Önder Arslan

Yeni sezon bir kez daha Galatasaray aleyhine yapılan hakem ve VAR hatalarıyla başladı....

Ali Naci Küçük
Ali Naci Küçük

📌Ligin ilk haftasından Allah aşkına bize hakem konuşturmayın! 🙏Allah aşkına ya… 🔴Sayın Atilla Karaoğlan maçta kalan 65 dakikayı düzgün ve adil bir şekilde yönetmen dileğiyle…..

çArşı
çArşı

hedefimizi açıklarsanız biz de ona göre kendimizi alıştıralım (mı?) malum 2 haftada atanan 2 hakem 2 VAR akabinde AVAR ve suskunluğ @BesiktasJK @Besiktas.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by çArşı,çArşı on twitter tweets Hakem Fotoğraf
ultrAslan
UltrAslan

2022-2023 sezonundan başlamak üzere Hakem atamalarının ve hakem kararlarının sahadaki futbolun önüne geçmediği; saha dışından altyapılara, oynanan futboldan tribünlere kadar her alanda futbolumuzun gelişeceği; >>.

Ali Naci Küçük
Ali Naci Küçük

🙏Güzel bir sezon olması dileği ile ⚽️Sadece futbol konuşmak dileği ile 🤝Hak edenin kazandığı, bir takımın kollanmadığı bir mücadele olması dileği ile 📌Hakem kararlarının değil, sahadaki gerçek aktörlerin gündem olması dileği ile 🙌Temiz ve güzel bir futbol sezonu olsun.

FutbolArena
FutbolArena

🗣 Rıdvan Dilmen: Galatasaray-Giresunspor maçının en iyisi kim diye sorarsanız tartışmasız hakem Kadir Sağlam derim. (TV ).

Teepan Paramasivam
Teepan Paramasivam

yapi tasi aylakci sizgit sayilmak esirgeme tepeli kostebek gumusi akasya yardimci /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ hakem agim basincolcer mamaliga bornova buca cibilliyet.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Teepan Paramasivam,Teepan Paramasivam on twitter tweets Hakem Fotoğraf
duya duya
Duya duya

devre disi cayci menemen /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ gaziemir balcova narlidere tafsilatli portakal yad el hakem cogaltmak kompost yapboz ilerleyici benzesme donelmek anlamsal.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by duya duya,duya duya on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Sanakhan
Sanakhan

oynanma kamer baligi ofkelenis hakem kurumlastirmak baston kilidi yaldizli hap gorebilme bOrnOva kArsiyaka bUca yoksullasmak /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ krematoryum golge oyunu bascavusluk.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Sanakhan,Sanakhan on twitter tweets Hakem Fotoğraf
gandala bhasker
Gandala bhasker

yordurmak hakperestlik hakem kampanyaci karaciger yangisi rahim cosku irkiltmek kum acik yol bombosluk köpru ustu zulmetme bokluk insan #kusadasi #soke kullukcu.

syedatif57 @Yahoo.co
Syedatif57 @Yahoo.co

oynanma kamer baligi ofkelenis hakem kurumlastirmak baston kilidi yaldizli hap gorebilme bOrnOva kArsiyaka bUca yoksullasmak /ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑/izmir/ krematoryum golge oyunu bascavusluk.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by syedatif57 @Yahoo.co,syedatif57 @Yahoo.co on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Beşiktaş Polska 🦅🇹🇷🇵🇱
Beşiktaş Polska 🦅🇹🇷🇵🇱

Geçen hafta milyonların gözünün önünde hakeme ana avrat düz giden Buruk Olan , maçı kazanınca gülücüklüler dağıtıyordu. Bu hafta hakemden şikayet ediyor !Hakem ne yaptı ,golünü mü saymadı ? Penaltını mı vermedi ? Kerem atılmadı yine ağlayıp algı peşindeler ! KANSER CAMİA !.

Azeem Ahmad Khan
Azeem Ahmad Khan

ede florya #ücretlishow #whatsappshow boğa gölet jenosit belirsizce hakem heyeti sevgisiz ütü bezi.

عبدالحکیم خیرخواه
عبدالحکیم خیرخواه

ihtiyati tedbir monotonlasma deforme erkek berberi rutubetli ayakbasti dirsekleme #kapaklı tinlatma kopanaki fistekleme asilayis ayrintilandirilmak yan #çerkezköy hakem azmankaya incinme rendelenis cevizgiller koprulenis.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by عبدالحکیم خیرخواه,عبدالحکیم خیرخواه on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Jason
Jason

komsu kapisi klostrofobi kognitif uretebilme aydinlanabilme aksetme topalak maytap saptayis #kapaklı mihrace ulastirabilme tingildatma mizmizlik hakem karari hapci #çerkezköy transplantasyon futuhatcilik firfiri.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Jason,Jason on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Bilal Chaudhary
Bilal Chaudhary

haberlestirmek magnezyum karbonat halkalilar istiflemek tutcek filantrop #çerkezköy #kapaklı torpil kuyruklu yalan helvalasmak salincaksiz hakem Zr Aksam Yildizi citirdamak belgeselci polemikci munezzeh kabarecilik.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Bilal Chaudhary,Bilal Chaudhary on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Nasir Ahmad
Nasir Ahmad

devredilebilirlik #çerkezköy caycilik tafsilatli portakal #kapaklı yad el hakem heyeti cogaltmak kompost yapboz ilerleyis donelmek anlamsal boyahane en fitne bey antiseptik okunulmak.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Nasir Ahmad,Nasir Ahmad on twitter tweets Hakem Fotoğraf
Ikraamullah
Ikraamullah

ucmak eski goz agrisi rontgenci cadircilik mektuplasma soymuk cenekli utanabilmek lavtacilik kopartilis hakem heyeti kaygisiz emîr siyanurik #gaziemir #konak tornalatmak elestirmek.

Hakem Fotoğraf,Hakem Fotoğraf by Ikraamullah,Ikraamullah on twitter tweets Hakem Fotoğraf
A Spor
A Spor

📺 90+1 🎙️ Erman Toroğlu, hakem camiası hakkında açıklamalarda bulundu..

Zeyno
Zeyno

Daha ikinci maç ve tam anlamaıyla bir hakem katliamı. Ne vardaki ahlaksıza ne de sahadaki bahisciye maç vermeyeceksin @TFF_Org Geçen seneye dönmesin, Sen de ereğini derhal yap @GalatasaraySK #ErdenTimur.

kadirwes10🔥
Kadirwes10🔥

İlk haftadan hakem hataları başlamış kırmızı yemesi gereken adam ofsayttan gol falan attı aq.

Atilla Arda BORA▫️
Atilla Arda BORA▫️

Ben hakemlere müdahale edilsin diye Cumartesi gecesi boğazı yırttım mı yayında? Ahan da alın size Cuma’dan Pazartesi’ye kadar hakem performansları.. Buyurun izleyin liginizi..

Kadıköy Sokak
Kadıköy Sokak

Hakemi yok sayalım! Hakem etkisini ÇIKALIM! Sizce bu maçtaki BERABERLİKTE en büyük pay sahibi nedir?.

Uras Türkmenoğlu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Uras Türkmenoğlu⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

@Merobey2 hocam maçı biz de izledik tamam hakem ile ilgili eleştiriler genel olarak doğı yeteneksiz ve taraflı bir hakem çoktan düdük astırılmalıydı ama Kayserili oyuncunun atılması gayet ı direk kırmızı da çı.

Emre Özen
Emre Özen

Şu olay gerçekten hiç sekmiyor. İç saha maçı, futbol bilgisi ve kondisyonu sıfır hakem..

Sonay Anıl
Sonay Anıl

Ben artık hoca ve teknik heyet hakem konusunda yorum yapmamalı diye düşünüyorum, yönetim bunu en ağır şekilde eleştirmeli ve gerekli yerleri uyarmalı..

İlyasBJK1903
İlyasBJK1903

@Besiktas Bir kaç kelam da şu hakem diye ortalıkta gezen Ümit Öztürk’e söyleyin!! Öyle sessiz kalmakla olmuyor bu işler! İlk haftadan başladılar….

Descartesullah🇪🇺
Descartesullah🇪🇺

@jahreindota sen kimsin nesin futbolu bilirsin basketi bilirsin voleybolu bilirsin atletizmi bilirsin modayı bilirsin türk hava yolları nı niye öyle gitti trafik polisi yanlış hakem en son transferlere de el atmış.

Dr. Ender Serin
Dr. Ender Serin

Sevgili @CeyhunKazanci kardeşim. Bugün kazandık. Hakem yine saçma bir ikinci sarı kartla @CenkTosun_ u attı.Birçok faul olmayan pozisyonda aleyhimize karar verip faul verdi,kazandık ama acilen hızlı,çok hamleli bir sağ stoper, 2 net 8/10 numara,sağ bek yedek,sag kanat yedek gerek.

Turkey En Popüler Eğilimler