Porsiyon Twitter

Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

“Saray” desem “o devletin itibarı” bilmem ne diyecekler, peki 50 bin dolarlık çantayı, 10 bin dolarlık başörtüsünü ne yapacağız? Porsiyon, az pişmiş de olsun mu?

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Porsiyon on Twitter

Arslan Ateş
Arslan Ateş ()

Elektriğe ve Doğalgaza ‘teheccüt vakti’ yapılan zammı olumlu karşılayan vatandaş gerekirse porsiyon küçültür, aç kalır ama karanlıkta kalmaz!!!

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Fatih AKÇAY
Fatih AKÇAY ()

Emine Erdoğan porsiyonları küçültün demiş, Hatta istersen yiyiyor gibi yapalım çünkü milletin yiyecek bir şeyi kalmadı , #Porsiyon #zamcık

The Mey
The Mey ()

@theproleter Porsiyon yok ki sadece şekersiz kahve içiyordum. onu da mı icmeyeyim 😄🤗 gunaydın 🌞☕🌼

LAL 💛💙💛💙
LAL 💛💙💛💙 ()

Geçen yıl #Porsiyon tabakların küçüldüğünü paylaşmıştı Avuçiçi kadar mutluluk yeter 👍 ⚖️🇹🇷

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Güneş /Tuğba
Güneş /Tuğba ()

Kuru ekmek yiyorlarsa aç değ Evet porsiyon küçültün , aç gözlülük yapmayın #porsiyon

Bünyamin Salman
Bünyamin Salman ()

Porsiyon zaten küçüldü bir yıl arayla gıda fiyatları 3e katlandı daha da zam üstüne zam geliyor bütün gıda kalemlerine. Bu arada Sayın Emine Erdoğan’ın son düzenlediği yemek davetinin faturası 1 milyon 163bin TL bence gayet küçük porsiyon değil mi ?

Hafza Girdap - Let Your Dreams Lead You!
Hafza Girdap - Let Your Dreams Lead You! ()

Oooo önemli, hayatî adımlardan bahsediliyor. Abla sen Hermeslerinden, beyin saraylarından başlasa milletin porsiyon küçültmesine gerek kalmayacak ama…

Hülâgû Han
Hülâgû Han ()

Porsiyon küçültmek nedir ya? Açık konuşun ! Durum o kadar mı kötü ???

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Tivitinko
Tivitinko ()

Sarayda zevk sefa bolluk icinde yasayipta, aclik issizlik yoksullukla bogusan millete porsiyon küçült diyerek milletle dalga geciyor @EmineErdogan. Emine Erdoğan

Ufuk Abacı
Ufuk Abacı ()

“Porsiyonumuzu küçültelim” Küçültecek porsiyon mu kaldı. Bu halk karnını doyuracak ekmeği zor bulur oldu. Yemekler ihtiyaçtan yeniyor artık bu toplumda. Bugün canım et istedi et yiyeyim yok. Doysam yeter diyor bu halk.

T.C.MaHiCe 💓
T.C.MaHiCe 💓 ()

Ne demiş atalarımız Tok olan cümle cihanı tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır. Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana kimse #porsiyonuküçült demesin çünkü porsiyon boş Millet aç aç

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Yusuf YAZICI
Yusuf YAZICI ()

Rabia (Enkaz) Tanımı Tek Ampul (Elektrik Zammı %15) Tek Ocak (Dogalgaz Zammı %12) Tek Porsiyon (Açlık) Tek Çanta (Hermes) Siyasal İslamcılık Felakettir!

Burak Talha Yılmaz🇹🇷
Burak Talha Yılmaz🇹🇷 ()

Olur. Porsiyon küçültmeye sizin altın musluğunuzla başlayalı

LAL 💛💙💛💙
LAL 💛💙💛💙 ()

@fyzisbsrn Aynaya hiç bakmıyor mu ⁉️ Millet zaten alamıyor, neyi küçültü 🤑🤑🤑 #ElektrikZammı #Porsiyon

Deniz Rojda Tunç
Deniz Rojda Tunç ()

Porsiyon küçültmeyi siz 100/1 yapsanız halklar nefes alır be @EmineErdogan soygun, israf, talan ve hukuksuzluğun dibisiniz! Sonunda porsiyon degil, siz küçüleceksiniz, halklar büyüyecek!!

🍁 ReSuL 🍁
🍁 ReSuL 🍁 ()

#porsiyon Fıransa krali XVI. Louis in esi Marie Antoinette nin  Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler zihniyetinin günümüz biç bakalim son ne

fnd
Fnd ()

@BirGun_Gazetesi Sizler küçültseniz bizlerin porsiyon küçültmesine gerek kalmayacak zaten .Yediklerinizden pişman değilsiniz aklınız hala yiyemediklerinizde .

Dido🇹🇷
Dido🇹🇷 ()

porsiyon küçültüyormuşuz akşama dana çevirme yapıcaktım yarım dana çevireyim bari.

Deniz Türkmen
Deniz Türkmen ()

Niyeki 🙄Sürekli ekonomisi büyüyen gelişen, Almanyanın dahi kıskandığı bir üızda, tam porsiyon yerizde,itibardan tasarrrufta etmeyiz dimi. İngiltere paralı aşı yaparken Bizde aşı bile bedava böyle dedin ki şimdi,yoksa bizim kasamız mı boş ki Emine Erdoğan

Said Sefa
Said Sefa ()

“Saray” desem “o devletin itibarı” bilmem ne diyecekler, peki 50 bin dolarlık çantayı, 10 bin dolarlık başörtüsünü ne yapacağız? Porsiyon, az pişmiş de olsun mu?

Ayşe Acar Başaran
Ayşe Acar Başaran ()

Akp’nin ekonomi politikası; Kendilerine saraylar, gemicikler, yatlar, katlar, binlerce liralık kıyafetler, çantalar, arabalar, 4-5 maaş, şirketler, Halkla zamlar, işsizlik, açlık, yoksulluk, porsiyon küçültme İtiraz edene “nankör”

Ertuğrul Kürkçü
Ertuğrul Kürkçü ()

Bak, porsiyon… Kendini bilmez, kuldan utanmazlar!

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Veli AĞBABA
Veli AĞBABA ()

Milyonlarca insan porsiyon küçülte küçülte açlıkla yokluk arasında yaşıyor. Sarayın pazardan atık sebze toplayanlardan, askıda ekmekle yaşayanlardan, sosyal yardıma muhtaç milyonlardan haberi yok. İtibardan tasarruf olmayınca Saray ile halk arasında işte böyle uçurumlar oluyor.

Hülya ÜNSAL
Hülya ÜNSAL ()

Sn. Cumhurbaşkanımızın Sn eşi Emine Erdoğan bize “porsiyon küçültün “ önerisinde bulunmuş. Sağolsun, zaten pandemide kilo almıştık, niye düşünemedik biz 🤔🙄 Atalarımız ne demiş “işten değil dişten ”

Ferit Yağlı
Ferit Yağlı ()

Emine Erdoğan ( hanım ağa ) porsiyonları küçültelim buyurmuş! Sayenizde halk hayatı çeyrek porsiyon yaşıyor, susun artık.

😇 Kerem 😈
😇 Kerem 😈 ()

Emine Erdoğan bize porsiyonlarınızı küçültün demiş. Zannedersin 2 3 porsiyon yiyoruz :D asdaslda efendim bence siz biraz doyun yeter bizi yediğiniz.

şengül🌝
şengül🌝 ()

Emine Erdoğan Hanımefendinin porsiyon küçültme tavsiyesindeki neden:

Hebun
Hebun ()

Porsiyon mu? O ne? #FazlalıkSizsiniz Emine Erdoğan hanım!

Porsiyon Fotoğraf,Porsiyon Twitter Trendleri - En İyi Tweetler
Freedom✌️
Freedom✌️ ()

@AkpCocuklari Önce oğlunun vakfını vergiden muaf tutuyorsun. Sonra halk olarak bize porsiyon küçült diyorsun. Bunlar sübliminal mesaj aslında! Sen porsiyon küçültüp daha da aç kalırken, elektriğe yapılan zam ile vergi muafiyeti boşluğu tamamlanıyor. Süper taktik vallahi🤔

Şişman Kız
Şişman Kız ()

Porsiyonlarımızı küçültmeye başladık mı arkadaşlar? Evet, ne yazık ki bundan sonra 5 porsiyon pirzola veya somon yerine 1 porsiyon yemek zorundayız. Napalım.

☚ Çomar 9 temmuz cuma ☛
Turkey En Popüler Eğilimler