Recep İvedik Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Recep İvedik Twitter
Şahan Gökbakar
Şahan Gökbakar

Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı demiştin ya, biz seni onun yanına yolladık Kerem🤣. Senin gibilere genelde böyle yapar!🤣🤣 Şimdi yapman gerekeni yap bakalım! Özür dile ve istifa.

Mevlüt Dudu
Mevlüt Dudu

Bence “Recep İvedik” Cumhurbaşkanı adayı olsun bitsin bu hikaye 😂 #MemleketPartisi.

Sinan AKYÜZ
Sinan AKYÜZ

Erdoğan’dan Tarihi Açılış. Savunma Sanayisinin gücüne güç katacak 1 yılda bin ton bor karbüratör üretilecek. Yarın Sedat Dubois HALK TV KAPATILSIN Kırmızı Şaka Teröristsin Alanyaspor -Fenerbahçe ALLAH BELANIZI VERSİN Öcalan ADAY OLMA Credit Suisse Galatasaraylı Recep İvedik….

didem inselel
Didem inselel

Recep İvedik bir film karakteri,yani gerçek değ ise Kerem Kınık,Kızılay başkanı ve Türkiye’nin yaşadığı en büyük doğal afette çadır satan birisin ve ne yazık ki gerç buna laf yetiştireceğine onurlu ol da istifa et! #keremkınıkistifaet.

Şeyda Taluk
Şeyda Taluk

Kriz nasıl daha da büyütülür ya da yangına gaz tankeriyle gitmek 101. Bu işten Şahan Gökbakar büyük galibiyetle çıkar. Sayesinde Recep İvedik lord oldu milletin gözünde 🧿.

Recep İvedik Fotoğraf,Recep İvedik Fotoğraf by Şeyda Taluk,Şeyda Taluk on twitter tweets Recep İvedik Fotoğraf
Şeyma Ekin Gültekin
Şeyma Ekin Gültekin

Kumpasçılardan kızlara tehdit !! Hapisle, karalanmakla korkutulan kızlar, Adnan Bey ve arkadaşları aleyhinde YALAN BEYANLAR vermek zorunda kaldılar. Kaldı 7 Elektrik Visça Barça Recep İvedik Kerem Fatih Erbakan Mete Kalkavan Gustavo Seçim Demirel İrfan İsviçre Özlem Zengin.

Mehmet Altaş
Mehmet Altaş

Akletmek Müslümanlar tarafından terk edildi ve bu yüzden zelil bir hale düştüler. İbn Haldun Elektrik Kaldı 7 İçişleri Fatih Erbakan Özlem Zengin Kürdistan Sayın Bakanım Atatürk #seçim2023 Sinan Recep İvedik.

Recep İvedik Fotoğraf,Recep İvedik Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Recep İvedik Fotoğraf
Şeyma Ekin Gültekin
Şeyma Ekin Gültekin

Kumpasçılar masum ve zavallı genç kızlara tehdit uygulayarak GERÇEK DIŞI BEYANLAR verdirdiler. Kaldı 7 Elektrik Visça Barça Recep İvedik Kerem Fatih Erbakan Mete Kalkavan Gustavo Seçim Demirel İrfan İsviçre Jelibon Özlem Zengin cigli Rossi Fenerbahçe Osayi Emre Mor Valencia.

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak Erbakan Hoca; Chp Mühürlüdür.

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak bahisçiler bilir bu işi Terlikspor kendinizi fazla strese sokmayın alışın yenilgiye.

Recep İvedik Fotoğraf,Recep İvedik Fotoğraf by kkevirr,kkevirr on twitter tweets Recep İvedik Fotoğraf
Emre
Emre

Hade eysin @drkerem , Recep Ivedik 8’de yerin hazir 😂 Artik Sahan seni nasil oynatir ben bilemem 😜.

Hasan Mevci Kum
Hasan Mevci Kum

Jahreyn, Önce Erdogan sonra KK’yi yalayan Recep Ivedik Sahan Gökbakar’in menfaatciligini güzel desifre etmis. 😊.

Mve.211
Mve.211

Şarkıcılar dizioyunculari şowmenler tiyatrocular sanatçılar .Neden hep siyaset yapıyor yahut burnunu sokuyor. Özgürlük kelimesini kendileri icat etmiş gibi herşeye zıplı mikrofona Trip atan lavuklar. Al işte Recep İvedik statüsüyle Hesab kitap soruyor. Serefsiz.

Ilkay Erdogan
Ilkay Erdogan

@drkerem Hee, devletten ballı maaşları Recep İvedik alıyor ya, işleride o yapsın. 15bini yapma, zamanında beynini kullan, bilimle çalış, önlem al, afette koşturacağına önceden çöz işleri, tatile git istersen..

barış
Barış

@drkerem Türkiye karayollarının toplam yol uzunluğu 01 Ocak2023 itibariyle 68 bin 689 km (web sitesine bakabilirsin) 15 bin km yolu hangi ara yaptın acaba? Recep İvedik de böyle işkembeden sallardı.

Ahmet Gemici
Ahmet Gemici

@drkerem İyi ki Recep İvedik karakteri bir film karakteri yoksa işiniz zordu çadır satmak ne ya ?.

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak AFAD burda paraları kaptırdığınız A ve B paralara ne oldu ?.

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak Kızılay sahada Dombilik sıcak yatakta.

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak 1915 Çanakkale Köprüsü Mühendislik Harikası 1 yaşında..

kkevirr
Kkevirr

#seçim2023 Kerem Özgür Özel Recep İvedik Uganda Uganda Sayın Bakanım #ErdoğanYenidenKazanacak Afad Ü𝗿𝗲𝘁𝗶𝗺𝗱𝗲𝗻 𝗞𝘂𝗿𝘂𝗹𝘂𝗺𝗮, 𝗞𝗼𝗻𝘁𝗲𝘆𝗻𝗲𝗿 𝗞𝗲𝗻𝘁❗️ 6️⃣ Konteyner kentte ikamet edecek vatandaşlarımıza;.

Ahmet Can Akkuş
Ahmet Can Akkuş

@sgokbakar Bu pazarlamacı abimiz için bi Recep İvedik repliği gelse efsane olur. Şahan Abi yapta kendine gelsin ticarette çağ atlamış abimiz.😄😄.

Nilgün Polat
Nilgün Polat

@AntepliMamato @drkerem Tenkit ettiğiniz Recep İvedik bizim toplumumuzun aynadıdır bunu anlamayacak kadar sığsınız hepiniz.

merhemΨ
MerhemΨ

Recep İvedik ve bu abi tarafından influence edildiğim için ilk maaşımla gidip oğlak alacağım, totosuna da bez bağlarım pıtı pıtı gezer evde.

Canan Hatipoğlu🇹🇷🦅
Canan Hatipoğlu🇹🇷🦅

@turgaydemirr @sgokbakar işinin dışında her maydonoz olmakla meşgul bu aralar. Her şeyi ben bilirim edasıyla sallayıp duruyor. Fazla Recep İvedik serisi çevirince beyni resetlendi sanırım. Gerçek kimliğine dönüş yapamıyor :)).

ali Taşeron Kit
Ali Taşeron Kit

@VahdetOzkocak #KitTaşeronKabinedeOlsun Kamu Penaltı Hüda Jorge Jesus Kırmızı Recep İvedik Mete Kalkavan Credit Suisse Türk Bayrağı Osayi HALK TV KAPATILSIN ADAY OLMAA Hakan GSBtayiniOlumluAçıklama Seçim DebremŞartlı Arda Rossi Jesus Osayi Başımız Nevruz Yediğimiz Mekanın TBMMN Plan.

Is met
Is met

@sgokbakar @ismailari_ Kerem < Recep İvedik Not : Recep İvedik büyüktür Kerem yapacaktım ama klavyede büyüktür işaretini bulamadım :) hep yapıyom küçüktür işareti çıkıyo, neyse bi şekilde derdimi anlattım..

Ahmet Korkmaz
Ahmet Korkmaz

@sgokbakar Recep İvedik gerçek olsaydı ona şu cevabı verirdi. Yalancıyı Karaambar kamyoncular derneğinin bütün üyeleri düdüklesin . 😆😂😂.

Kemal Şükran
Kemal Şükran

@sgokbakar Şahan Recep İvedik 8 in konusu belli oldu gibi 😎😎😎 çadır satanlara karşı dombili ile birlikte yine show yaparsın artık 😂😂.

Berkay saydam
Berkay saydam

@mentalolarakk Ayaklarımı yere basarım. Bu sırada da recep İvedik sahnelerini aklıma getirerek elbet..

Deniz Postası
Deniz Postası

Recep İvedik 8 İçin Tarih Verildi! Detaylar>>.

Recep İvedik Fotoğraf,Recep İvedik Fotoğraf by Deniz Postası,Deniz Postası on twitter tweets Recep İvedik Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler