Suudi Arabistan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Suudi Arabistan Twitter
Haber
Haber

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman, Türkiye ziyaretini kendi ülkesinde basına bu fotoğrafla servis etti..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Haber,Haber on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
T.C. Cumhurbaşkanlığı
T.C. Cumhurbaşkanlığı

Cumhurbaşkanı @RTErdogan, Türkiye’ye resmî ziyarette bulunan Suudi Arabistan Krallığı Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz El Suud’u resmî törenle karşıladı..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by T.C. Cumhurbaşkanlığı,T.C. Cumhurbaşkanlığı on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Öznur Küçüker Sirene
Öznur Küçüker Sirene

Ülkemize bu hafta peş peşe önce Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, sonra da İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid geliyor. Ne hafta ama 🙂.

Gökhan Özbek
Gökhan Özbek

Yarın Cemal Kaşıkçı cinayetinin emrini veren Suudi Arabistan veliaht prenses Muhammed bin Selman Ankara’ya geliyor. Sanırım Erdoğan hesap soracak. Sözü vardı 2018’de….

Misvak Caps 
Misvak Caps 

@Berhansimsek Attığın resim Suudi Arabistan görüşmesinden. Samimi ve haysiyet sahibiysen CHP mitinginde, platforma asılmayan Atatürk posterine tepki gösterirsin..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Misvak Caps ,Misvak Caps  on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Dr. Mehmet Muş
Dr. Mehmet Muş

Suudi Arabistan Ticaret ve Enformasyon Bakanı Majid Bin Abdullah Al Qasabi ile görüştük. İkili ticaret, müteahhitlik, yatırımlar ve ticari ilişkilerimize yeniden ivme kazandırmak üzere atılabilecek adımları ele aldık..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Dr. Mehmet Muş,Dr. Mehmet Muş on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Gündeme Dair Her Şey
Gündeme Dair Her Şey

Türk Hava Yolları: Suudi Arabistan tarafından Covid-19 tedbirleri kapsamında Türkiye’ye uygulanan seyahat yasağı tarihi itibarıyla kaldırılmıştır. Suudi Arabistan vatandaşları Türkiye ve Türkiye üzerinden diğer uçuş noktalarına seyahat edebileceklerdir..

Orkun 🇹🇷🇹🇷
Orkun 🇹🇷🇹🇷

İsrail BAE Suudi , para geleceğinden emin olsa vallahi Esad ile de barışır.

Whisper
Whisper

Suudi Arabistan Prensi Muhammed Bin Selman, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinedeki tüm bakanlar tarafından karşılandı..

Taha
Taha

🇹🇷Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, 🇸🇦Suudi Arabistan Ticaret ve Enformasyon Bakanı Majid Abdullah Al Qasabi ve Yatırım Bakanı Khalid Bin Abdulaziz Al Falih ile bir araya.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Taha,Taha on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Star Gazetesi 🇹🇷
Star Gazetesi 🇹🇷

Suudi Arabistan ile ticaretin kolaylaştırılması için yol haritası oluşturulacak.

Dr.Ali Semin -د.علي سمين
Dr.Ali Semin -د.علي سمين

📌Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile baş başa görüşmesi sona erdi. Görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. #SonDakika #SuudiArabistan.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Dr.Ali Semin -د.علي سمين,Dr.Ali Semin -د.علي سمين on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Hürriyet.com.tr
Hürriyet.com.tr

Cumhurbaşkanı Erdoğan-Selman görüşmesi Suudi Arabistan basınında geniş yer buldu.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Hürriyet.com.tr,Hürriyet.com.tr on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Gümrük TV
Gümrük TV

Türkiye ve Suudi Arabistan, Ekonomik İlişkileri Üst Düzeye Çıkarmak İçin Adımlar Atacak.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Gümrük TV,Gümrük TV on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Dipnot Gazete
Dipnot Gazete

BABACAN’DAN ‘SUUDİ ARABİSTAN VELİAHT’ YORUMU: FAİZ NE TALİMATLA NE DE VELİAHTLA DÜŞER @devapartisi @alibabacan.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Dipnot Gazete,Dipnot Gazete on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Haberlobi.com
Haberlobi.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman’ı resmi törenle karşıladı.

Bilgiliyorum
Bilgiliyorum

Suudi Arabistan Prensi Muhammed Bin Selman, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve kabinedeki tüm bakanlar tarafından karşılandı..

💗
💗

@_Less_i_s_More @RTErdogan Hocam Muhammed bin Selman ekonominizi ve sahip olduğunuz yoksulluğu kurtarmaya ne oldu?Suudi Arabistan sizi boykot etti..

Detailhaber.com
Detailhaber.com

Cumhurbaşkanı Erdogan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman bin Abdülaziz El Suud ile resmî karşılama töreni sonrası baş başa görüştü..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Detailhaber.com,Detailhaber.com on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Medyascope
Medyascope

@CansuTimur #CANLI Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile baş başa görüşmesi sona erdi. Görüşme yaklaşık iki saat sürdü Gelişmeler canlı anlatım sayfamızda ⤵️.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Medyascope,Medyascope on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
İGF Haber Ajansı
İGF Haber Ajansı

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman Ankara’da AYRINTILAR>>>.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by İGF Haber Ajansı,İGF Haber Ajansı on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Alper Kılıç
Alper Kılıç

@kon23ntrasyon @bpthaber 1 milyarlık Müslüman coğrafyasında, kıyafet sorunu yapmadan önce, Kuran’da emredildiği gibi şeriat ile yönetilen bir ülke içinde yasamaları gerekiyor. Avrupa’yı terk edip Suudi Arabistan’a gitmeleri gerekiyor..

CRI Türkçe
CRI Türkçe

Cumhurbaşkanı #Erdoğan ile Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman’ın baş başa görüşmesi bitti.

EZDİM GEÇİYORUM
EZDİM GEÇİYORUM

@uzunabdurrahman Hakime demiş, oğlum adama neden göt dedin? Adam demiş , Hakim bey bizim köyde göte göt denir. Abdıraman tavuğun kemiksizi gibisin. Nasıl oluyorsa. Prens Selman Suudi Arabistan.

ENSONTV.COM
ENSONTV.COM

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman geldi! O konu istenen hızda ilerlemedi Cumhurbaşkanı ile özel görüşecek…….

♻️♻️ Devdas34 ♻️♻️
♻️♻️ Devdas34 ♻️♻️

Kiliste esnaf Suriyelilere tanınan haklardan dolayı isyan Esnaf ve Halk Suriyelilerden dolayı çıldırmak ü Bu halk ırkçı değil halkını ve kendini düşünüyor artı! Suudi Arabistan Haram B İ T İ R D İ N İ Z.

Efeyilldirimm
Efeyilldirimm

Katille el ele maşallah. Suudi Arabistan #TarihErdoğanYazacak.

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Efeyilldirimm,Efeyilldirimm on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Furkan Elmas🇹🇷
Furkan Elmas🇹🇷

Perspektif: Muhammed Bin Selman’ın Ziyareti ve Türkiye-Suudi Arabistan İlişkilerinde Yeni Sayfa | Dış Politika @RakipogluMehmet.

Elzemhaber
Elzemhaber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Suudi Arabistan Krallığı Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman Bin Abdülaziz El Suud’u resmi törenle karşıladı..

Suudi Arabistan Fotoğraf,Suudi Arabistan Fotoğraf by Elzemhaber,Elzemhaber on twitter tweets Suudi Arabistan Fotoğraf
Hussin
Hussin

@MUTARED لكل .ب غ ل ..كذبني من عدت ايام انسخ هي الكلمة ع تويتر Suudi Arabistan.وشوف الترك ايش يحكو عليكم ..بس البلاء كرامة من وين تشتريلو كرامة ....؟.

Turkey En Popüler Eğilimler