Türk Bayrağı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Türk Bayrağı Twitter
Aykırı
Aykırı

Cumhur ittifakına katılan HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk bayrağı bana problemli geliyor..

ibrahim Haskoloğlu
Ibrahim Haskoloğlu

Türk bayrağı derseniz, Kürtler benim bayrağım nerede diyor. Türk bayrağının ismi bana problemli geliyor. — HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu.

Pusholder
Pusholder

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Benim bayrakla kavgam yok ama bayrağın ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk Bayrağı deniyor?.

Con Sinov
Con Sinov

Hüdapar Genel Başkanı: Benim bayrakla kavgam yok. Herhangi bir problemim yok. Ama bayrağın ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk Bayrağı deniyor?.

23 DERECE
23 DERECE

HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: “Türk bayrağı ismi bana problemli geliyor. Neden Türkiye bayrağı değil de Türk bayrağı?”.

AyAtaTürk🇹🇷Hsyn🐺ϜϓſϞ💛FB💙
AyAtaTürk🇹🇷Hsyn🐺ϜϓſϞ💛FB💙

Türkiye halkları değil, 🇹🇷Türk Milleti! Türkiye Bayrağı değil, 🇹🇷TÜRK BAYRAĞI! 🇹🇷ƝЄ MƲƬԼƲ ƬÜƦƘÜM ƊİƳЄƝЄ!🇹🇷.

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by AyAtaTürk🇹🇷Hsyn🐺ϜϓſϞ💛FB💙,AyAtaTürk🇹🇷Hsyn🐺ϜϓſϞ💛FB💙 on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
🇹🇷Ramazan UYSAL🇹🇷🇹🇷
🇹🇷Ramazan UYSAL🇹🇷🇹🇷

Kim ki Türk ile Türk Bayrağı ve Vatanı ile sorunum var diyorsa canı cehenneme isteyen def olup gidebilir. Cumhuriyet tarihinde hainlere verilen cezalar bellidir. Bu tür hainlere insanlığın gavur tarafı gösterilmelidir ki bir daha dil uzatacak cesareti gösteremesin ler 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Erdem ERYILMAZ ‏ރ
Erdem ERYILMAZ ‏ރ

Mustafa Kemal Atatürk Türkiye ahalisine, din ve ırk farkı gözetilmeksizin vatandaşlık itibarıyla Türk denilir Türk Bayrağı ile derdi olan kendine başka yer baksın..

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by Erdem ERYILMAZ ‏ރ,Erdem ERYILMAZ ‏ރ on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
CcC The wolfs 🇹🇷
CcC The wolfs 🇹🇷

@demirdenizchp PKK sevicisi Chp yardımcısı nesirvan elçi için türk bayrağı kaldırıldı.. adam olan CHP bayrağı kaldırır ama ülkenin bayrağına dokunmaz..

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by CcC The wolfs 🇹🇷,CcC The wolfs 🇹🇷 on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
Hüseyin KESKİN
Hüseyin KESKİN

Bayrak bir milletin özgürlük alâmetidir. Düşmanın da olsa hürmet lâzımdır. Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷🇹🇷 Türk bayrağı ile sorunu olan soysuz itler iyi Herkese iyi akşamlar 🇹🇷🦅👋.

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by Hüseyin KESKİN,Hüseyin KESKİN on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
Uğur
Uğur

@M13074728Murat @pagrup Yanlış oldu sanırım Türk bayrağı ve AK parti,ve karşısındakiler diceksin, gerçi adın gibi biliyosun nasıl olduğunuda prim yapma derdine düşmüşsün, size hdpkk ile vb onlarca sol örgütle iyi evililikler.

Erdinç Serçe
Erdinç Serçe

Benim bayrağım kan kırmızısı üzerine hilal ve yıldızdır. Başka da bayrak tanımam. Yeşil Arapça yazılı bir bayrak benim bayrağım asla olamaz. Kan kırmızı Türk bayrağı harici kendi ideolojisi doğrultusunda bu yurda başka bayraklar ithal etmeye çalışan İstiklal Mahkemelerine baksın..

Veysel Aydın💧💛❤
Veysel Aydın💧💛❤

@kilicdarogluk @meral_aksener kapısında yattıklarınıza bakın Birtane Türk bayrağı varmı #arif #ErdenTimur.

Hç.Nuşirevan
Hç.Nuşirevan

@HBeyder @bextewar88 Ha bide benamus silho ne diyor türk bayrağı bizimde bayrağımız diyor dellik :)).

Şener Bakır
Şener Bakır

Kitap önerisi! Erman Toroğlu TikTok Simge Amca Ağlama Lale Orta Türk Bayrağı Turgay Cigli Arif İzmir 2022KPSS Erden Timur Eğitim-Bir-Sen7.

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by Şener Bakır,Şener Bakır on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
Tomris🇹🇷🐺
Tomris🇹🇷🐺

Cumhur ittifakına katılan HÜDA Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Türk bayrağı bana problemli geliyor.diyor. MHP de koltuk sevdalılarında çıt yok.

Sadık Can
Sadık Can

@pusholder Çünkü bayrak Türkiye’nin bayrağı değil Türk’ün bayrağı. Bana da sizin şu Türk ismiyle olan düşmanlığınız tuhaf geliyor. Kendine “Türküm” demek istemiyor olabilirsin, karışmam. Ama ben Türküm buna karışamazsın. Canın cehenneme..

hola sapiens
Hola sapiens

@TrajikomikNews Zamanında Saddamdan kaçan Kürtleri ülkeye doldurdular. Gelenler söz sahibi olmamız için çoğalmalıyız dediler çoğaldılar, durum bu. Yarın aynısını suriyeliler de yapacak. İleride anadoluda Türk falan kalmaz. Türk Bayrağı.

Yiğit Atabay
Yiğit Atabay

@haskologlu Fransız Bayrağı Amerikan Bayrağı İngiliz Bayrağı Rus Bayrağı Ve Tabiki TÜRK BAYRAĞI Başka izahı yok bunun, ülkeler bütün ulusal kavramlarını etnik kökenlere göre mi belirlesin! O zaman ortada ülke mi kalır. Burası tüm zoruna gidenlere rağmen TÜRKİYE ve Bayrağı da Türk bayrağı..

Deniz 🦅
Deniz 🦅

@yirmiucderece Bugün Türk bayrağı adı problemli gelir yarın Türk devleti adı problemli ıklar olsun sana Devlet Bahçeli yazıklar olsun size..

OZAANN.
OZAANN.

@sonceneviz Şehitlerimizin kanını temsil eden Türk bayrağı sana problemli geliyorsa Sorun sende demektir. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Kayra
Kayra

@lordsinov Türk Bayrağı... Nasıl Almanya bayrağı degilde Alman bayragi İngiltere bayrağı değil Ingiliz bayragi ise onun adıda Türk Bayrağı .. Rahatsız olanın ne işi var ülkemde..

Adem Aydın
Adem Aydın

@Hizanlilhan @pusholder Türk bayrağı altında Türkiye Cumhuriyeti kanun ve kurallarına uyan hiçbir vatandaşı ile kimsenin sorunu kalkıp ben bayrağın isminden,dilinden rahatsızım dersen insanlıktan ürkiye dışında yaşayan Kürtler gittikleri ülkelerde kendileri mi kural koyuyor?.

ÜÇ
ÜÇ

@MartinE17382306 @nursse_hemsire Neden Türk bayrağı diye sorgulayaninda sorgulataninda avradini.

.
.

@aykiricomtr Nasıl Alman, Bulgar, İngiliz vs bayrağı diyorsak yada anayasası diyorsak Bizim bayrağımızda Türk Bayrağı ve Anayasamız Türk Anayasası.Bundan rahatsızlık duyanların zihinlerinln arka planında yatan ülkemizi etnik yada dinsel yönden parçalamaktır.

Osman Nuri
Osman Nuri

@tonjukuk Bayrak bir devletin kimliğidir. Burası Türk devleti ise bayrağı da Türk bayrağıdır. Bayrağından rahatsız olan benliğinden uzaklaşır, zamanla benliğini ve kimliğini kaybeder. Bayrağımıza sahip çıkmazsak bize de yazıklar olsun🇹🇷🇹🇷.

𝐉𝐚𝐍𝐭𝐢
𝐉𝐚𝐍𝐭𝐢

Türk Bayrağı ile sorunu olanlar değil Mili ve yerli 👇 #ErdoğanYenidenKazanacak.

Türk Bayrağı Fotoğraf,Türk Bayrağı Fotoğraf by 𝐉𝐚𝐍𝐭𝐢,𝐉𝐚𝐍𝐭𝐢 on twitter tweets Türk Bayrağı Fotoğraf
Mehmed Ahmed
Mehmed Ahmed

@Mert_Er_ @beehaber Biz senin türk olduğundan pek emin değiliz. Türk bayrağı, Türk toprağı, Türk milleti? Bundan kim niye rahatsız oluyor?.

Ali Osman Altundaş
Ali Osman Altundaş

@Muhsinsenol @haskologlu Bayrağın adı Türk bayrağıdır. (Nokta). Bir Türk vatandaşı olarak Türkiye bayrağı kavramını da ben kabul etmiyorum. Bayrakla problemim yok demesi gerçekçi değil. Bayrağın ismi de şahsına dahildir. İsmiyle problemi varsa bayraklada var demektir..

Wandetta
Wandetta

@aykiricomtr Burası Türkiye Cumhuriyeti O Yüzden Türk Bayrağı Deniliyor Olabilir Mi ? Beğenmeyen Siktir Olup Gitsin..

Turkey En Popüler Eğilimler