Turgay Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Turgay Twitter
medya adamı
Medya adamı

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı Ben neysem Turgay bey de odur diyerek patronunun madenlerinde ölen gariban işçileri gazetesinde haber yapmayacak kadar özgür (!) bir gazeteci.

medya adamı
Medya adamı

Türkiye’de solculuk zenginlerin finanse ettiği tiyatro oyunudur. - Türkiye’nin en zengin adamı Turgay Ciner’in kanalı Haber Türk’e çık ve Türkiye’deki zenginlere saldır, Turgay Ciner’in tetikçisi Fatih Altaylı seni parlatsın. Sizce de bu işte bir gariplik yok mu?.

Turgay Fotoğraf,Turgay Fotoğraf by medya adamı,medya adamı on twitter tweets Turgay Fotoğraf
ᴍᴜʜᴀꜰɪᴢ 🇹🇷🐺
ᴍᴜʜᴀꜰɪᴢ 🇹🇷🐺

Alt kimlik üst kimlik bilmem de tehlikenin farkındamısınız? Sakın meral hanımında karşı duracağını HALK TV KAPATILSIN Turgay/RTÜK/Algı #ErdoğanYineKazanacak.

fantee
Fantee

@TurgayKocakaya Turgay hocam ,birçok kez sordum yine sorayım Karlıova ve Yedisu fayı ile fikriniz nedir. Biliyorum Yedisu da sismik boşluk var ama bu fay için de Hacıpaşa fayı gibi maksimum 2 yıl süre mi biçiliyor.

Turgay Koçyiğit
Turgay Koçyiğit

@musaucan33 Abd - İngiltere denkleminde kazan-kazan anlayışı ile devam eder biz mi bir parmak bal ile taşeronluğu düşer.

Bir Garip
Bir Garip

@turgaydemirr Turgay demir size ne oldu ne olursa olsun gs yi destekleyen siz doğruları konuşmaya nasıl başladınız merak ediyorum.

ucar-mengu
Ucar-mengu

@turgaydemirr Turgay bey spor programlarına çıkartmıyorlar twıtır alemindede gittikçe küçülüp kayboluyorsun spor yazarımısın Beşiktaş başkanımı belli değil.

Nevin
Nevin

@ersn6891 @turgaydemirr Valla kızarım söylenirim dünya görüşümüz bambaşka ama Turgay Demir lafı eğip bükmez direk adamın suratına söyler.

ihsan polat
Ihsan polat

@ahmetercanIar Ahmet sen ve turgay gibiler futbolda olduğu sürece temiz futbol hayalden öteye gidemez.

SERK@N 💙💛
SERK@N 💙💛

@turgaydemirr Turgay bey maşallah ilk harf spor kanalından ayrılınca en direklerde mesafe tanımıyor yaramış maşallah.

ihsan polat
Ihsan polat

@turgaydemirr Temiz futbol için senin gibilerin futbol camiasından temizlenmesi şart, turgay efendi.

esh1905(Ayhan)
Esh1905(Ayhan)

@turgaydemirr la dAYI sen niye kudurdun bu ara yine?Salyaların akıyo? Ne yalamasın varya sen!! deprem dönemi adam rollerine girdin gene döndün öz turGAY haline..

ihsan polat
Ihsan polat

@turgaydemirr Ne hakkaniyeti turgay, sen ve hakkaniyet aynı cümlede olmaz mümkün değil, gs maçına müdahale ettiğini lale orta itiraf etti zaten, yani tarafsızlık ilkesini ihlal etti, sende laleyi kurtarmak için iftira kampayasına başlamışsın.

Serdal Kulaber
Serdal Kulaber

@fatihcmert14 @turgaydemirr Ben böyle adamları zaten takip etmem sen kuşların finolarini takip et ben Turgay a lafımı söyledim sen atlama.

Yasin Arslan53
Yasin Arslan53

@turgaydemirr GS kadar başına düşsün galatasaray diye diye öleceksin. Ben birine beddua ederken ins Turgay Demir gibi olursun diyorum kızaca yoksa da kızıyor bana düşün o kadar sevilmeyen bir malukatsin..

R
R

@turgaydemirr Turgay, Sezon başından bugüne GS’nin aleyhine yapılan hangi haksızlığa itiraz ettin? Lütfen boş algı yapma! Ve kendini bu kadar da önemseme! Sen insanları tahrik ederek duyar kasan bir müptezelsin! 😘.

Feyza
Feyza

@turgay_ars @lordsinov Su anda birinci sınıf miyim? Sadece soru. ( Başörtüsü olan calabiliyorsa evet .---fikrim bu ).

BayramYiğit
BayramYiğit

@turgaydemirr Turgay abi,Türkiye‘de her taraftar kendi takımını koruyor ve kolluyor, aleyhine olsa bile doğruları söylemiyor, işine için bizim futbol ilerlemiyor, buna yorumcular’da dahil. Bunun yanına TFF, PFDK da ekleyebiliriz.Önce futbolcu sağlığı önemli, bizde önem verilmiyor.

Turgay Ars
Turgay Ars

@PembeSiyah6 @lordsinov Başörtülü anneler, askeriyeye giremiyecek , çocukları asker olmuyacak üniversiteli kızların başı kapalı okula girmesi yasaklanacak, başı kapalı insanlar tekrar ikinci sınıf muamelesi görecek o manada yazdım Feyza hanım..

Recai Durgun
Recai Durgun

@turgaydemirr Kadının futbolu senden daha iyi bildiğinden zerre şüphem yok TURGAY….

my life
My life

@Geograp11403445 @ovgunaercan Turgay hoca iki yıl içinde Tokat erzincan olacak dedi gerçekten çok yorulduk artık önümüzde 6 şubattaki gibi bir deprem varmı türkiyede.

mutii🦅🦅
Mutii🦅🦅

@turgaydemirr Kabul etmiyorum Turgay bey teşebbüs dediğin böyle olur.

Turgay Fotoğraf,Turgay Fotoğraf by mutii🦅🦅,mutii🦅🦅 on twitter tweets Turgay Fotoğraf
Turgay Ars
Turgay Ars

@PembeSiyah6 @lordsinov Niye kaos bak fikrini yazmışsın, ozaman bu fikrininde bir önemi kalmiyacak, açacaklar seni..

Turkey En Popüler Eğilimler