#UzmanÇavuşlarTorbayasaya Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#UzmanÇavuşlarTorbayasaya Twitter
Ali Tilkici 🇹🇷
Ali Tilkici 🇹🇷

Kahraman Uzman Çavuşların aileleri özlük haklarının düzeltilmesini kadronun verilmesini bekliyor Görev yılları içerisinde yıllarca aile birlikteliğinden uzak olan kahramanları birde mesleki endişe ile baş başa bırakmayalım @RTErdogan #UzmanÇavuşlarTorbayasaya….

Ali Tilkici 🇹🇷
Ali Tilkici 🇹🇷

Sn. Cumhurbaşkanım @RTErdogan Bedenlerini bu ülkeye adayan, zorlukların üstünden cesaretle, fedakarlıkla gelen, 37 yıldır sözleşme ile Mesleki Güvence olmadan görev yapan Kahraman Uzman Çavuş’lar sizden gelecek müjdeyi bekliyor @dijital #UzmanÇavuşlarTorbayasaya….

Ali Tilkici 🇹🇷
Ali Tilkici 🇹🇷

Sayın Cumhurbaşkanım @RTErdogan Kahraman Uzman Çavuşlar ve aileleri size sesleniyor. Kahramanlar 37 yıldır Kamudaki en fazla sözleşme ile görev yapan statü Kadroya geçmelerinde devletimize mali bir yükü yok Sadece mesleki güvence istiyorlar @dijital #UzmanÇavuşlarTorbayasaya….

Ali Tilkici 🇹🇷
Ali Tilkici 🇹🇷

37 yıldır sözleşme ile çalışan kahraman Uzman Çavuşlar özlük haklarının düzelmesini mesleki güvencenin verilmesini bekliyor Devlet büyüklerimizin bu sesi duyacağına inanıyoruz Kahramanlara KADRO Kahramanlara Mesleki Güvence @RTErdogan @dijital #UzmanÇavuşlarTorbayasaya….

Turkey En Popüler Eğilimler