Dursun Özbek Twitter: Most Popular Tweets Worldwide

Dursun Özbek Twitter
Fenerbahçe SK
Fenerbahçe SK

BAŞKANIMIZ ALİ KOÇ’TAN GALATASARAY BAŞKANI SN. DURSUN ÖZBEK’E ÇAĞRI 🔗.

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Fenerbahçe SK,Fenerbahçe SK on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Nevzat Dindar
Nevzat Dindar

Bu arada Domenec Torrent’in sözleşmesini fesheden ve takımı Okan Buruk’a teslim eden Sayın Dursun Özbek ve yönetim kuruluna 👏👏👏.

Nevzat Dindar
Nevzat Dindar

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: “Ne yaparlarsa yapsınlar biz doğruları söylemeye devam edeceğ”.

Yellow & Red Report
Yellow & Red Report

🗣 Dursun Özbek: Ayıptır, ayıp. Gelsinler bize Hatayspor maçında 25 bin kişinin küfür ettiğini göstersinler. Olacak iş midir bu? Ne hukuk var, ne adalet var, ne göz var, ne izan var. (AA).

De Marke Sports
De Marke Sports

Dursun Özbek: Fenerbahçe maçında tüm stadyum koro halinde bize küfürlü tezahürat yaptı. Orada çıkan cezaya bakın. Hatayspor maçından sonra bize verilen cezaya bakın. Oradaki gözlemci kafasını başka yere çevirip, kulaklarını da tıkadı demek ki. (AA).

Ajans 1905
Ajans 1905

Başkan Dursun Özbek: “Ayıptır, ayıp. 40 bloğa yasak demek, yaklaşık 25 bin Galatasaray taraftarı demek. Gelsinler bize Hatayspor maçında 25 bin kişinin küfür ettiğini göstersinler. Olacak iş midir bu? Ne hukuk var, ne adalet var, ne göz var, ne izan var.”.

Galatasaray Facts
Galatasaray Facts

🎙️ Dursun Özbek: Sponsorluk gelirlerimizde düşüş var. Göğüs, stat isim hakkı geçtiğimiz senelerden geliyor. Anlaşmaların Türk Lirası olması sebebiyle rakamlar enflasyona yenik düştü..

Peşindeyiz Galatasaray!
Peşindeyiz Galatasaray!

🗣 Dursun Özbek: Futbol takımımızın maliyeti bu sezon için maaşlar itibariyle yaklaşık 31 milyon € civarında..

kaya ⭐️⭐️⚽️⚽️⚽️
Kaya ⭐️⭐️⚽️⚽️⚽️

@Fenerbahce DURSUN ÖZBEK; 5 kupa Ali kOç; 0 kupa PUAHAHAHAHAHHAHA LOSERRRR.

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by kaya ⭐️⭐️⚽️⚽️⚽️,kaya ⭐️⭐️⚽️⚽️⚽️ on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Sami Yen Haber
Sami Yen Haber

Dursun Özbek arşivini büyütelim bu tweetin altına üstüne video fotoğraf editleri bırakalım herkes faydalansın..

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Sami Yen Haber,Sami Yen Haber on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Belözoğlu 🎬
Belözoğlu 🎬

Bir gün Ümraniyespor başkanı Bir gün Ahmet Nur Çebi bir gün Dursun Özbek Bir gün Erden Ali Koç, Jorge Jesus hocamm Her gün bunlarla uğraşmaktan bıktık. Lütfen Sezon sonu şampiyon olarak bunlara toplu bir cevap verin..

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Belözoğlu 🎬,Belözoğlu 🎬 on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Parçala Galatasaray
Parçala Galatasaray

🗣️ Dursun Özbek: Biz bunları yenilebilirdik. Geldiğimiz günden beri ve hala süren çalışmalar çerçevesinde maalesef istediğimiz rakamlara ulaşacak yenilemeyi yapamadık..

Barış Özdemir
Barış Özdemir

“Birlikte hareket eden, birbirini seven bir Galatasaray her sorunu çözer, her başarıyı kazanır, her kupayı kaldırır.” demiş başkanımız Dursun Özbek… İnancımız güvenimiz size tam başkanım, yürüdüğünüz yolda yanınızdayız….

Belözoğlu 🎬
Belözoğlu 🎬

Bir gün arayla galatasaray başkanı Dursun Özbek. Fenerbahçe ismini geçir sonra bazi kulüpler üstüne alınmış de. Galatasaray işte tam olarak budur..

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Belözoğlu 🎬,Belözoğlu 🎬 on twitter tweets Dursun Özbek Photo
YELLOW RED WALL🦁
YELLOW RED WALL🦁

GSYİAD mali genel kurulunda konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: “Sürpriz bir projemiz var ismini şimdi açıklamıyorum. Ama hepinizin ‘Bu nasıl oldu?’ diyeceği bir proje. İmzalar atıldı ama zamanı var.” 🔗 @ArslanCumhur.

Erhan Alveroğlu
Erhan Alveroğlu

Ofsaytımsı Açıklama! Erden Timur “Ligi bitirtmeyiz.” dedi istediğini aldı sonra “damarlarım çıkıyor ailem uyardı özür dilerim bir daha olmayacak.” Sıra başkandaydı Dursun Özbek “sırtında Fenerbahçe formasıyla karar alıyor” dedi şimdi “bazı kulüpler üzerine alındı” şaka mı.

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Erhan Alveroğlu,Erhan Alveroğlu on twitter tweets Dursun Özbek Photo
RiÇırt 🔥®️
RiÇırt 🔥®️

GS’ın eksenini kaydırmak için hepsi birleşti.” GS Antalya maçı sıradan 3 puanlık maçın ötesinde. Ms basın toplantısında Okan hocaya sorulan provakatif soru, tribün cezaları, Erden Timur ve Dursun Özbek’e bir elden yönetilen sistematik saldırılar hepsi kirli bir aksiyonun parçası.

Futbol Arşiv®
Futbol Arşiv®

Başkan Dursun Özbek: “Hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar kuvvetli hissetmemiştim. Bana gösterilen destek için Galatasaray camiasına ve Galatasaray taraftarlarına ne kadar teşekkür etsem azdır”.

Uche
Uche

🟡🔴 Başkanımsı Dursun Özbek ve yancısı Erden Timur önce bize itiraf ettikleri gibi kendilerini şampiyon yapan gizli yapıyı açıklasınlar. Savcılarımız göreve..

Ümit
Ümit

Bunlarda şeref aramak samanlıkta igne aramaktan bile zordur bunlar gaypak korkak arkadan vuran hainlerin uzantısıdır. erden timur , dursun özbek , ALİ KOÇ, FENERBAHÇE #KorkakGalatasaray.

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Ümit,Ümit on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Süper Lig
Süper Lig

Dursun Özbek: Galatasaray Kulübü, Türk sporunun en önemli kulübü. Ne söylersen söyle, ne yaparsan bu değişmez. Yel kayadan ancak toz alır..

ABC Gazetesi
ABC Gazetesi

Dursun Özbek: Fenerbahçe’yi sahasında 3-0 yendik, olayı saha dışına çıkarmaya çalışıyorlar.

ARES 👑
ARES 👑

Suyun karşı tarafı Bruma kazığını önce Torrent sonra Dursun Özbek daha sonra da Erden Timur üzerinden ALGI yaparak 12 saat bile sürmeden gündem değiştirdi. İstedikleri kadar değiştirsinler o kazık bir kere girdi..

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by ARES 👑,ARES 👑 on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Fotomaç
Fotomaç

🦁 Galatasaray Başkanı Dursun Özbek 🔁 Haziran ayında sadece 1 futbolcumuza talep vardı, düşük bir teklifti. Bugün ise 5-6 oyuncumuza hatırı sayılır transfer teklifleri alıyoruz..

Dursun Özbek Photo,Dursun Özbek Photo by Fotomaç,Fotomaç on twitter tweets Dursun Özbek Photo
Sarı Lacivert Sokak
Sarı Lacivert Sokak

@fanatikcomtr İnsanda biraz yüz olur. Hakemler olmasa şuan ilk 5 sırada değildi. Hırsıza hırsız olduğunu unutturmayacaksın diye boşuna dememişler. Dursun Özbek sürekli konuşmalı bu kadar saçma konuşan bir adam başka yok..

KK_®️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
KK_®️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ali Koç Fenerbahçe’ye sahip çıkmıyorsa ben neden Ali Koç’a sahip çıkayım? Ali Koç kendini Erden Timur ve Dursun Özbek’e ezdiriyorsa ben neden arkasında durayım? Ben bu saatten sonra Fenerbahçe’yi itin köpeğin elinde daha fazla oyuncak etmesin derdindeyim şahsı umrumda bile değil..

EYO Sport
EYO Sport

#SONDAKİKA Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un çağrısına olumsuz yanıt verdi..

Speedy_Carlosss
Speedy_Carlosss

Ofsaytımsı acıklama Erden Timur Ligi bitirtmeyiz. Erden Timur damarlarım çıkıyor ailem uyardı özür dilerim bir daha olmayacak. Dursun Özbek sırtında Fenerbahçe formasıyla karar alıyor” Dursun Özbek bazı kulüpler üzerine alındı Bu tam olarka İki yüzlülük.

((((🦁🦁🦁🦁SON ÇARE❤💛❤💛))))
((((🦁🦁🦁🦁SON ÇARE❤💛❤💛))))

Fenerbahçe başkanı ve yöneticileri Karşılarında @GalatasaraySK eski Başkanı pısırık suskun olan Burak elmas ve yönetimi var Zannediyor Dursun özbek ve erden timur Kimyalarını bozdu.

@UEFA_KUPASl💛❤️
@UEFA_KUPASl💛❤️

@Fenerbahce 😂 Dursun Özbek bahane. Amaç bruma ya verilen bonservisi gündem dışı tutmak. Ne zaman #AliKocİstifa gündem olsa fb böyle açıklama yapıyor. Siz önce dördüncü yıldızı takmadan beşinci yıldızı takacağız demeyin. Madem dürüst adil bir lig istiyorsunuz.

Worldwide Twitter Trends Today